fajny – prison break to niejest aczkolwiek bardzo mi sie spodobal, lubie takkie pomieszanie lekkiej gangsterki z polityka :)
metoda prób i błędów, to tylko 1000 kombinacji ;]
jak będe miał troche czasu to spróbuje na moim, ale jak mówiłem już na którymś forum, kody są podobne do tych kompatybilnych z telewizorami DAEWOO, może to ci pomoże.
pozdr
uaktualnienie
Zobacz tutaj, do pobrania intrukcje do pilotów wraz z tabelami kodów
http://www.piloty.republika.pl/uniwersalne.html
oraz do pozostałych tutaj
http://xdiv.com/remotes/
ps. w googlach znalazłem odnośnik do nie istnejącego już wątku odnośnie kodu do pilota, oto jego treść:
"instrukcji od pilota urządzenie które wykorzystuje kod 727 to telewizor marki Pilot(P3033)"
Podobnie filmy o tancu: "Honey", " w rytmie hip hopu" , "dirty dancing" I i II… pewnie jeszcze wiele innych… Step up nie widzialam jeszcze… brak napisów :( wiec jak bedziesz mial to przeslij. thx :)
Flashdance – http://fdb.pl/f5507,Flashdance,(1983).html który dał wszystkiemu początek…
jaką mam wpisać stronę www……….. powiedz mi jak bo chcę ściągnąć trzecią część życia na fali!!!!!!!!!!!????
Ja oglądam w poniedziałek "Płonącą pułapkę" :P A w weekend to pewnie "Straszny film 3", "Resident evil", "Psychopata", "Dentysta 2", "E=mc2" :P
Pozdrawiam! ;)
Dobrze sie zapowiada,tylko ten reżyser….Najwyżej Jackson mu pomożę:)
Mi także film się bardzo podobał.
Ciekawe… jeszcze nigdy nie słyszałam o tym filmie… chociaż wydaje się interesujący :-)
Tak się słożyło, że obejrzałem sobie Gladiatora. oglądałem go już któryś tam raz i za każdym razem nie żałuje :-)
Proszę czekać…