woo hoo! kupie sobie :)
Bardzo Ci współczuje, wiem co to zapalenie płuc. Oczywiścię zgodzę się z tobą, że niektórzy werowie zasługują na 5 z plusem *a reszta oczywiście na 5. Ale patzrąc na blog Trophy ( http://fdb.pl/tb3705,Stan,weryfikacji.html ) to zastanawiam się czy dobrze robią poprawiając te błędy. Trochę czasu na to potrzebują, a zamiast poprawiać błęy mogą odrzucić i sprawdzać kolejne kontrybucje. Generalnie to pojawia się dylemat: *Poprawić czy nie poprawić ? Oto jest pytanie.
Powiem Ci jedno -sprzet jest badziewny,tylko dzięki włożonemu wysiłkowi p.Bogdana z Proabitu ,który bezustannie go poprawia jakoś działa.Tak poza tym cóż można spodziewać się od sprzętu za 250zł. Mercedes to to nie jest lecz mimo wszystko wart swojej ceny.Inne konkurencyjne odtwarzacze w podobnej grupie cenowej to są zupełnie poza konkurencją. Tak więc wybór należy do Ciebie.Pozdrawiam
Musze pochwalić weryfikatorów no oczywiście nie wszystkich ale nie bede tu wypisywała kto jest ok a kto jest tu tylko dla nagrody. Jakiś czas temu zauważyłam, że kilku weryfikatorów odwala naprawde niezłą robote. Mam namysli to,że bez żadnego zbędnego gadania i uszczypliwych komentarzy poprawiają sprawdzane przez nich treści ba mało tego potrafią nawet napisać e-maila i napisac co i jak się źle zrobiło i poradzić coś. Uważam, że to naprawdę miło z ich strony bo wcale nie muszą poprawiać błędów innych. W moim przypadku jest to tym bardzij wspaniało myśle, gdyż mam od dłuzszego czasu zepsuty komputer i nie mam możliwości dodać czy poprawić tereści.
Na potepienie za to zasługuja Ci wszyscy weryfikatorzy, którzy odrzucają treść za brak jednej cyfry przy nazwisku i to wcale nie przesada bo kiedyś jeden z weryfikatorów odrzucił mi tresc bo przypadkiem ominełam jednego aktora i nie dodałam do niego numerka.
Sorry jeśli coś jest nie jasne ale spiesze się bo złapałam na chwile laptopa ciotki a i mam wysoką temperature :-( Kto to słyszał, żeby mieć zapalenie płuc latem :-/ takiego pecha to mogę mieć chyba tylko ja :-(
Używam wielofunkcyjnego pilota czy zna ktoś kod pilota do WIWY 228, 228B, 138, 138B, 238, 238B
świetny serial – świetny serial.obejrzałam kazdy odcinek.martwi mnie to,że teraz nie będę mogła go oglądać,ponieważ trzeba iść do szkoły…
!! – to najfajniejszy film jaki w życiu widziałam jest po prostu wspaniały KOCHAM TEN FILM
ta muzyka… ten taniec…no i Diego……..
wpadnij na www.dirty-dancing-2.mylog.pl
Według mnie najbardziej podobne jest ’’ W rytmie Hip-hopu"
jęli uwielbiasz filmy w których jest dużo tańca obejżyj tez Dirty Dancing 2 Havana Nights
W jaki sposob tracisz gwarancje zakladajac na procek chlodzenie ?
Co za "mądrość" napisała, że film jest opraty "na faktach autentycznych"? Po pierwsze: jest to pleonazm czyli "masło maślane". Po drugie: TCM jest luźno oparty na historii Eda Gaina. Tak więc ta "autentyczność faktów" jest na "wyrost i spuchliznę".
Proszę czekać…