Aktywność

Lajkoniki na DVD

woo hoo! kupie sobie :)

Brawo werowie !!!! FDB.PL

Bardzo Ci współczuje, wiem co to zapalenie płuc. Oczywiścię zgodzę się z tobą, że niektórzy werowie zasługują na 5 z plusem *a reszta oczywiście na 5. Ale patzrąc na blog Trophy ( http://fdb.pl/tb3705,Stan,weryfikacji.html ) to zastanawiam się czy dobrze robią poprawiając te błędy. Trochę czasu na to potrzebują, a zamiast poprawiać błęy mogą odrzucić i sprawdzać kolejne kontrybucje. Generalnie to pojawia się dylemat: *Poprawić czy nie poprawić ? Oto jest pytanie.

Czy warto kupić bellwoda 301 usb KINO DOMOWE

Powiem Ci jedno -sprzet jest badziewny,tylko dzięki włożonemu wysiłkowi p.Bogdana z Proabitu ,który bezustannie go poprawia jakoś działa.Tak poza tym cóż można spodziewać się od sprzętu za 250zł. Mercedes to to nie jest lecz mimo wszystko wart swojej ceny.Inne konkurencyjne odtwarzacze w podobnej grupie cenowej to są zupełnie poza konkurencją. Tak więc wybór należy do Ciebie.Pozdrawiam

Brawo werowie !!!! FDB.PL

Musze pochwalić weryfikatorów no oczywiście nie wszystkich ale nie bede tu wypisywała kto jest ok a kto jest tu tylko dla nagrody. Jakiś czas temu zauważyłam, że kilku weryfikatorów odwala naprawde niezłą robote. Mam namysli to,że bez żadnego zbędnego gadania i uszczypliwych komentarzy poprawiają sprawdzane przez nich treści ba mało tego potrafią nawet napisać e-maila i napisac co i jak się źle zrobiło i poradzić coś. Uważam, że to naprawdę miło z ich strony bo wcale nie muszą poprawiać błędów innych. W moim przypadku jest to tym bardzij wspaniało myśle, gdyż mam od dłuzszego czasu zepsuty komputer i nie mam możliwości dodać czy poprawić tereści.
Na potepienie za to zasługuja Ci wszyscy weryfikatorzy, którzy odrzucają treść za brak jednej cyfry przy nazwisku i to wcale nie przesada bo kiedyś jeden z weryfikatorów odrzucił mi tresc bo przypadkiem ominełam jednego aktora i nie dodałam do niego numerka.

Sorry jeśli coś jest nie jasne ale spiesze się bo złapałam na chwile laptopa ciotki a i mam wysoką temperature :-( Kto to słyszał, żeby mieć zapalenie płuc latem :-/ takiego pecha to mogę mieć chyba tylko ja :-(

pilot do wiwy-kod KINO DOMOWE

Używam wielofunkcyjnego pilota czy zna ktoś kod pilota do WIWY 228, 228B, 138, 138B, 238, 238B

Joan z Arkadii (2003 - 2005)

świetny serial – świetny serial.obejrzałam kazdy odcinek.martwi mnie to,że teraz nie będę mogła go oglądać,ponieważ trzeba iść do szkoły…

Dirty Dancing 2 (2004)

!! – to najfajniejszy film jaki w życiu widziałam jest po prostu wspaniały KOCHAM TEN FILM
ta muzyka… ten taniec…no i Diego……..
wpadnij na www.dirty-dancing-2.mylog.pl

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Według mnie najbardziej podobne jest ’’ W rytmie Hip-hopu"
jęli uwielbiasz filmy w których jest dużo tańca obejżyj tez Dirty Dancing 2 Havana Nights

NIE CHCESZ STRACIĆ WIWY 128...?...,TO WSTAW CHŁODZENIE KINO DOMOWE

W jaki sposob tracisz gwarancje zakladajac na procek chlodzenie ?

TCM: The Begining - nowy plakat i zdjęcia!

Co za "mądrość" napisała, że film jest opraty "na faktach autentycznych"? Po pierwsze: jest to pleonazm czyli "masło maślane". Po drugie: TCM jest luźno oparty na historii Eda Gaina. Tak więc ta "autentyczność faktów" jest na "wyrost i spuchliznę".

Proszę czekać…