Aktywność

Malanowski & Partnerzy: Odcinek 1x761 (2015)

Wesoły odcinek, może trochę przesadzono z tym wiejskim humorem, ale generalnie tak jest. Waśń w rodzinie, posądzenie o kradzież, a na końcu okazuje się że to córka sołtysa. :)

Komisarz Alex: Śmiertelna transakcja 22x1 (2024)

W zasadzie pierwszy odcinek z serii warszawskiej, czyli będzie tylko gorzej. Szykuje się wyprowadzka z Łodzi niestety. Wprowadzenie do serialu postaci komisarza Irka, którego z tym swoim mentorskim głosem nieudolnie gra Lubaszenko. Słabo się zaczyna.

Ojciec Mateusz: Mistyfikacja 22x12 (2019)

Bardzo sprawnie zmontowana intryga. Ten odcinek z wielką przyjemnością się ogląda. Nie ma denerwujących ról a la Morus czy ta matka Dziubaka.

"Pasja: Wskrzeszenie" - znaleziono nowych odtwórców głównych ról

Ogólnie ciekawa obsada. Mało znana – bo znam tylko Polkę, Ruperta i tego Włocha co zagra Piłata – ale to dobrze, że nie będzie wielkich nazwisk. Stanie się to wszystko bardziej autentyczne jak w jedynce. Ściskam kciuki za Mela, bo to genialny filmowiec, prawdziwy artysta, wielki Katolik. Do dziś mam w głowie obrazy z Apocalypto, dawno czegoś takiego nie widziałem w kinie.

Rurōni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2012)

Wyjątkowo dobry film japoński, walki miejscami to niezła komedia, zwłaszcza ta w kuchni na pięści xD

Żelazny orzeł 3 - Asy (1992)

Początek trochę nudnawy, ale walka powietrzna w 2 połowie to wynagradza, najlepsza akcja z dzwonem XD

Ojciec Mateusz: Lot nr 772 30x5 (2023)

Kontynuacja losów Natalii zamieszanej w narkotyki z poprzedniego odcinka. Sama historia ciekawa, ale jak zwykle odcinek psują głupie wstawki scenariuszowe z irytującym księdzem Jackiem i księdzem Tomaszem. Sama garująca Natalia tym razem okej.

Detektywi (2023 - )

Taka kopia Malanowskiego i partnerów, na mniej więcej tym samym poziomie. Dialogi w podobnym stylu, same historie kryminalne również. Nic wielkiego.

Kartoteka (2011 - )

Miałem wątpliwą przyjemność obejrzeć jeden z odcinków (przypadkiem zupełnie), co od razu ustaliło moją opinię na temat tego serialu. Słabo, historie może i fajne, ale wykonanie na miernym poziomie.

Zaraz wracam: Odcinek 1x20 (2025)

Niby wszystko zrobione dobrze, tak jak w całym serialu, ale jakoś drętwo się to ogląda. Po prostu widać dobrą reżyserię, scenariusz i w miarę aktorstwo, ale wszystko nudne jest.

Proszę czekać…