Agnieszka

@A_Biel

Filtruj oceny

5

Rellik 3.5

Gabriel Markham (Richard Dormer) jest niestrudzonym detektywem, który pracuje w wydziale zabójstw. Pełen tajemnic, charyzmatyczny mężczyzna obsesyjnie ściga bezwzględnego seryjnego mordercę. Sprawa odcisnęła na nim ogromne, zarówno psychiczne jak i fizyczne, piętno. W pracy pomaga mu błyskotliwa partnerka Elaine (Jodi Balfour).

8

Drifters 8.0


6

Kureimoa 7.2

Specjalnie szkolone wojowniczki walczą z krwiożerczymi potworami.

9

Shingeki no kyojin 7.5


6

Teen Wolf: Nastoletni wilkołak 7.6

Scott McCall jest typowym nastolatkiem. Jego życie zmienia się diametralnie po tym, jak zostaje ugryziony przez wilkołaka i sam zaczyna się przemieniać. Odkrywa różne supermoce i poznaje piękną dziewczynę - Allison, której rodzina okazuje się być łowcami wilkołaków. Jednak nie tylko oni zagrażają Scottowi. Niewyjaśnione pozostają zamiary samca alfa wilkołaków, który przemienił chłopaka.

7

5

4

Midnight, Texas 4.3

Midnight jest bezpieczną przystanią dla nadnaturalnych istot. W obliczu zagrażających mu obcych mieszkańcy miasteczka jednoczą się, by wspólnie stawić czoła wrogowi.

6

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 6.8

Jack Sparrow dostaje zadanie znalezienia Trójzębu Posejdona, dzięki któremu zapobiegnie zgładzeniu piratów przez złowrogiego Salazara.

5

Bodyguard Zawodowiec 6.7

Bryce dostaje zlecenie ochrony Dariusa Kincaida, płatnego mordercy zamierzającego zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości przeciw zbrodniarzowi, który zgładził tysiące ludzi.

6

Baywatch. Słoneczny patrol 6.0

Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z "Przyjaciół" kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani "Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!". Pełna widowiskowych akcji ratowniczych, humoru i pięknych... ludzi.

4

Notatnik śmierci 6.2

Light Turner otrzymuje notatnik, w którym zapisanie czyjegoś imienia oznacza jego śmierć. Wykorzystując jego moc, nastolatek wraz ze swoja dziewczyną zaczynają zabijać przestępców na całym świecie. Wkrótce na ich trop wpada detektyw znany jako L.

6

The Defenders 6.9

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist łączą siły, aby walczyć z przestępcami Nowego Jorku.

8

Strażnicy Galaktyki Vol. 2 7.5

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

6

Zakładnik z Wall Street 6.4

Lee Gates, gospodarz programu Money Monster zostaje zakładnikiem mężczyzny, który przez jego rady stracił majątek życia.

6

Ghost in the Shell 6.4

Cyborgiczna hybryda walcząca z cyberprzestępcami musi schwytać niebezpiecznego hakera.

7

Castlevania 7.0

Skazana za herezję Lisa Tepes zostaje spalona na stosie przez biskupa i podległych mu księży. Gdy wieść o tym dociera do jej męża Drakuli, zsyła on na Wallachię hordę demonów mającą wyplenić ludzi z jego ziem. Fala potworów niepowstrzymanie rozlewa się po kraju a jedynym, który może powstrzymać demony jest Trevor Belmont, ostatni z ekskomunikowanego klanu Belmontów.

4

Mumia 6.0

Nick Morton, komandos marynarki wojennej wyrusza w podróż, której celem jest odnalezienie grupy terrorystów. Na miejscu odkrywa grobowiec.

5

Król Artur: Legenda miecza 6.7

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

5

Obcy: Przymierze 5.9

Załoga statku "Przymierze" jest atakowana przez łaknące krwi bestie.

4

Kwarantanna 7.5

Część Atlanty zostaje poddana kwarantannie, kiedy w mieści wybucha epidemia tajemniczej, śmiertelnej choroby.

5

Holistyczna agencja detekywistyczna Dirka Gently'ego 7.0

Przygody ekscentrycznego detektywa Dirka i jego opieszałego asystenta Todda.

7

Korzenie 7.7

Historia afrykańskiego chłopca sprzedanego do niewoli w Ameryce.

7

Biała księżniczka 8.3

Rok 1485. Henryk Tudor zostaje królem Anglii po niespodziewanym zwycięstwie nad wojskami Ryszarda III w bitwie pod Bosworth i wkrótce ma poślubić Elżbietę York. Tymczasem w Burgundii wszyscy wrogowie nowego króla zbierają się pod dowództwem człowieka, który twierdzi, że jest bratem Elżbiety i zarazem prawowitym następcą tronu.

6

Emerald City 7.0

Porwana przez tornado dwudziestoletnia Dorothy Gale trafia do magicznej krainy rządzonej przez potężnego czarnoksiężnika.

4

Taken 7.0

Młody Bryan Mills (Clive Standen) to były agent CIA zmagający się z życiową tragedią, która wstrząsnęła całym jego światem. Mężczyzna stawia sobie za cel nie tylko pokonanie traumy, ale również zemstę. Będzie to dla niego spore wyzwanie, zwłaszcza, że rozpoczyna nową ścieżkę kariery jako specjalny agent wywiadu. Praca ta nauczy go bardzo specyficznych i niebezpiecznych umiejętności. Serialowe wątki: zbrodnia, zemsta, szantaż oraz wyścig z czasem – gwarantują akcję trzymającą w napięciu.

6

Pure 6.5


8

Amerykańscy bogowie 7.4

Po wyjściu z więzienia były skazaniec Cień poznaje tajemniczego mężczyznę - Wednesdaya, który wie zaskakująco dużo na temat przeszłości Cienia.

7

Opowieść podręcznej 7.6

Akcja serialu toczy się w powstałej po katastrofie ekologicznej Republice Gileadzkiej, utworzonej na dawnych terytoriach Stanów Zjednoczonych, rządzonej przez ultraortodoksyjnych fundamentalistów głoszących powrót do tradycyjnych wartości. Offred jako jedna z niewielu pozostałych na świecie płodnych kobiet zostaje podręczną na dworze komandora, gdzie kobiety są zmuszone do świadczenia usług seksualnych będących ostatnią, desperacką próbą ponownego zaludnienia Ziemi.

7

Wonder Woman 6.7

Księżniczka Diana żyje na odciętej od świata wyspie Amazonek. Kiedy na wybrzeżu rozbija się pilot i opowiada Dianie o niszczącym świat konflikcie, Księżniczka postanawia wyruszyć na pomoc i ocalić świat przed zagładą, odkrywając przy tym swoje prawdziwe moce.