Agnieszka

@A_Biel

Filtruj oceny

8

Drifters 8.0


6

Kureimoa 7.2

Specjalnie szkolone wojowniczki walczą z krwiożerczymi potworami.

9

Shingeki no kyojin 7.5


6

Teen Wolf: Nastoletni wilkołak 7.6

Życie nastoletniego Scotta McCall, to nic specjalnego. Jest niespecjalnie popularny. Niespecjalnie radzi sobie w sporcie. Nie ma żadnych specjalnych uzdolnień i talentów. Ale jego życie zmienia się o 180 stopni po tym, jak pewnej nocy zostaje pogryziony przez wilkołaka. Wkrótce okazuje się, że został "zarażony". Dzięki temu lepiej słyszy, jest szybszy, silniejszy i zadziwiająco sprawny. Człowiek z wilczą sprawnością - kąsasz? Niestety, jest też druga strona medalu. Scott musi nauczyć się, jak funkcjonować wśród wilkołaków i unikać czyhających na niego niebezpieczeństw. Zwłaszcza, że rodzina jego ukochanej, delikatnie mówiąc, nie darzy wilkołaków wielką sympatią... W nowej sytuacji pomaga mu się odnaleźć najlepszy przyjaciel, Stiles. Łatwo nie jest. Obczaj czy Scott to ogarnie.

7

5

4

Midnight, Texas 4.3

Midnight jest bezpieczną przystanią dla nadnaturalnych istot. W obliczu zagrażających mu obcych mieszkańcy miasteczka jednoczą się, by wspólnie stawić czoła wrogowi.

6

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 6.8

Jack Sparrow dostaje zadanie znalezienia Trójzębu Posejdona, dzięki któremu zapobiegnie zgładzeniu piratów przez złowrogiego Salazara.

5

Bodyguard Zawodowiec 6.7

Bryce dostaje zlecenie ochrony Dariusa Kincaida, płatnego mordercy zamierzającego zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości przeciw zbrodniarzowi, który zgładził tysiące ludzi.

6

Baywatch. Słoneczny patrol 6.2

Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z "Przyjaciół" kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani "Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!". Pełna widowiskowych akcji ratowniczych, humoru i pięknych... ludzi.

4

Notatnik śmierci 6.0

Light Turner otrzymuje notatnik, w którym zapisanie czyjegoś imienia oznacza jego śmierć. Wykorzystując jego moc, nastolatek wraz ze swoja dziewczyną zaczynają zabijać przestępców na całym świecie. Wkrótce na ich trop wpada detektyw znany jako L.

6

The Defenders 6.8

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist łączą siły, aby walczyć z przestępcami Nowego Jorku.

8

Strażnicy Galaktyki Vol. 2 7.5

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

6

Zakładnik z Wall Street 6.4

Lee Gates, gospodarz programu Money Monster zostaje zakładnikiem mężczyzny, który przez jego rady stracił majątek życia.

6

Ghost in the Shell 6.5

Cyborgiczna hybryda walcząca z cyberprzestępcami musi schwytać niebezpiecznego hakera.

7

Castlevania 7.0

Skazana za herezję Lisa Tepes zostaje spalona na stosie przez biskupa i podległych mu księży. Gdy wieść o tym dociera do jej męża Drakuli, zsyła on na Wallachię hordę demonów mającą wyplenić ludzi z jego ziem. Fala potworów niepowstrzymanie rozlewa się po kraju a jedynym, który może powstrzymać demony jest Trevor Belmont, ostatni z ekskomunikowanego klanu Belmontów.

4

Mumia 6.1

Nick Morton, komandos marynarki wojennej wyrusza w podróż, której celem jest odnalezienie grupy terrorystów. Na miejscu odkrywa grobowiec.

5

Król Artur: Legenda miecza 6.8

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

5

Obcy: Przymierze 6.0

Załoga statku "Przymierze" jest atakowana przez łaknące krwi bestie.

4

Kwarantanna 7.5

Część Atlanty zostaje poddana kwarantannie, kiedy w mieści wybucha epidemia tajemniczej, śmiertelnej choroby.

5

Holistyczna agencja detekywistyczna Dirka Gently'ego 7.0

Przygody ekscentrycznego detektywa Dirka i jego opieszałego asystenta Todda.

7

Korzenie 7.7

Historia afrykańskiego chłopca sprzedanego do niewoli w Ameryce.

7

Biała księżniczka 8.3

Rok 1485. Henryk Tudor zostaje królem Anglii po niespodziewanym zwycięstwie nad wojskami Ryszarda III w bitwie pod Bosworth i wkrótce ma poślubić Elżbietę York. Tymczasem w Burgundii wszyscy wrogowie nowego króla zbierają się pod dowództwem człowieka, który twierdzi, że jest bratem Elżbiety i zarazem prawowitym następcą tronu.

6

Emerald City 7.0

Porwana przez tornado dwudziestoletnia Dorothy Gale trafia do magicznej krainy rządzonej przez potężnego czarnoksiężnika.

4

Taken 7.0


6

Pure 6.5


8

American Gods 7.4

Po wyjściu z więzienia były skazaniec Cień poznaje tajemniczego mężczyznę - Wednesdaya, który wie zaskakująco dużo na temat przeszłości Cienia.

7

Opowieść podręcznej 7.5

Akcja serialu toczy się w powstałej po katastrofie ekologicznej Republice Gileadzkiej, utworzonej na dawnych terytoriach Stanów Zjednoczonych, rządzonej przez ultraortodoksyjnych fundamentalistów głoszących powrót do tradycyjnych wartości. Offred jako jedna z niewielu pozostałych na świecie płodnych kobiet zostaje podręczną na dworze komandora, gdzie kobiety są zmuszone do świadczenia usług seksualnych będących ostatnią, desperacką próbą ponownego zaludnienia Ziemi.

7

Wonder Woman 6.7

Księżniczka Diana żyje na odciętej od świata wyspie Amazonek. Kiedy na wybrzeżu rozbija się pilot i opowiada Dianie o niszczącym świat konflikcie, Księżniczka postanawia wyruszyć na pomoc i ocalić świat przed zagładą, odkrywając przy tym swoje prawdziwe moce.

2

Mgła 5.8

Mieszkańcy amerykańskiego miasteczka uwięzieni w tajemniczej mgle odkrywają, że gnieżdżą się w niej koszmarne stwory. Nowy serial na postawie noweli Stephena Kinga.