@Bialy_Pielgrzym

Ocenione filmy

218
Filtruj oceny
Przetrwanie
8
Salt
6
Inwazja
6
Batman i Robin
3
Działa Navarony
8
Smakosz
5
Zabójcy
8
Dirty Dancing
7
Toy Story 3
8
Amistad
8
13 duchów
2
E.T.
9
Majestic
9
Szklana pułapka
9
Duch i Mrok
9
Julia
7