Aktywność

Leon Niemczyk

Co ja tu mogę więcej napisać po poniższym wpisie koleżanki? Aktor, który przeszedł do legendy. Faktycznie, wstyd, że pierwszy komentarz był 4 miesiące temu!

Lidia Sadowa

No niestety, ale ta panna mnie w ogóle nie przekonuje jako aktorka. Bardzo, ale to bardzo przeciętna. W dubbingu za to wychodzi lepiej i dlatego cztery a nie trzy. Elsa w Krainie lodu, czy też Ros w Dzikim robocie.

Leon Charewicz

Dość charakterystyczny niezły aktor, posiadający ciekawy głos. Może dlatego właśnie działa również w dubbingu. Jeśli chodzi o role filmowe nie jest źle. Kilka ról zapamiętałem doskonale.

Anna Iberszer

Aktorka o średnim poziomie grania. Właściwie mało zapamiętywalna, poza rolą Franczeski w serialu Ranczo. Wielki plus za fajne pomieszanie włoskiego z językiem polskim. Oczywiście widziałem jeszcze parę ról, ale jakoś mało wyraziste.

Emilia Komarnicka-Klynstra

No proszę, Komarnicka-Klynstra! :-) Klynstra ma gust, bo to bardzo ładna kobieta. Niestety, jak dla mnie oczywiście, strasznie denerwująca, a szczególnie w Ranczo. Może to kwestia ról jakie widziałem. Tak czy siak poziom średni.

Jędrzej Cempura

Szkoda chłopaka, bo coś cisza o nim. A jako młody aktor po występach w serialu Ranczo zapowiadał się na prawdę dobrze. Radził sobie na planie serialowym nieźle. Szkoda.

Grażyna Zielińska

Aktorka, która gra przyzwoicie, gdyby nie gra babki w serialu Ranczo, pewnie miała by u mnie ocenę sześć, a tak dałem siedem. No ale jeszcze ciekawa rola w Hotelu pod żyrafą i nosorożcem. Ogólnie wszystkie na poziomie.

Beata Olga Kowalska

Moim skromny zdaniem jest do dobra aktorka, chociaż mało znana. Być może teatr. Ja ją znam tylko z Rancza. No ale na koncie ma też sporo polskiego dubbingu.

Mateusz Rusin

Bardzo dobry i bardzo wszechstronny polski aktor. Wszystkie role jakie widziałem są na dużym poziomie. Do tego ma na koncie trochę występów kabaretowych, głównie w Latającym klubie dwójki, często ze śpiewaniem (dobry głos).

Agnieszka Pawełkiewicz

Oczywiście aktorka wszystkim będzie się kojarzyć z serialem Ranczo, w którym zagrała Kingę. No ale, proszę państwa, dobra rola Bezi w Zabić bobra, chociaż sam film nie specjalnie przypadł mi do gustu.

Proszę czekać…