Okej, wielkie dzięki za odpowiedź. Ja w sumie nie wiem jaka ma być kolejność i pewnie nie ma takowej, ale staram się grupować.
Jeszcze raz dzięki.
Jeszcze nie oglądałem i boję się obejrzeć, tak samo jak boję się do dzisiaj obejrzeć "Wołyń". Ale się zmuszę i obejrzę, kiedyś …
@Bluejohn_26
Haha, zgodzę się ;) No ale niech się odezwie pytający i wtedy będziemy mieli jasność, albo dalej niejasność ;)
Też tak pomyślałem, tylko w pytaniu padło stwierdzenie, że film jest "dość stary", no i Blade jest bardzo znany, więc do końca nie jestem pewien. :)
Jeden z ciekawszych, charakterystycznych i bardzo zdolnych aktorów. Lubię gościa :)
Jeden z niewielu tak na prawdę filmów, w którym bardzo dobrze ogląda mi się Snipes’a. W tym filmie dał dużo od siebie
Nie jest to zły aktor. jednak nie uważam go za jakiegoś wybijającego się, nie należy również do moich ulubionych. Wahałem się między oceną 6 a 7, jednak w paru filmach, które oglądałem ( na przykład Czarny Blues- przede wszystkim, no i znakomity duet z Harrelsonem w "Biali nie potrafią skakać") pokazał się bardzo dobrze, a nawet rewelacyjnie. Niestety wystąpił w wielu średnich czy nawet słabych produkcjach i za dużo od siebie do nich nie wniósł, a myślę, że mógłby. No ale to tylko moje zdanie.
Dodam jeszcze, że jest coś w tym co napisał już 10 lat temu użytkownik Flames23, że się kolokwialnie mówiąc marnuje ten aktor, bo nawet filmy, które wymieniłem, to właśnie te z początków kariery. Oczywiście w serii Blade się sprawdził bardzo dobrze, ale na tym to już chyba koniec.
ehh, ale jesteś uparty, już na prawdę nie chciałem ciągnąć tej rozmowy
Napiszę tylko tak, nie możesz odebrać wolności nawet pociechom, bo nie do końca wiesz jak oni z tej wolności korzystają. Jak chcesz zablokować korzystanie ze smartfona, jak nie wiesz jak on jest wykorzystywany przez pociechę. To już zakrawa na autokratyzm. Nie tędy droga, żeby walczyć z tego typu zachowaniami, trzeba edukować, trzeba mieć kontakt z dzieckiem, a nie odbębniać 12 czy też więcej godzin w robocie i myśleć, że dziecko same się rozwinie.
Ale to już koniec tej rozmowy, bo mam wrażenie, że wciągasz mnie w jakąś swoją grę. Już Ci napisałem, że w wielu przypadkach się zgadzam, przedstawiłem ci mój punkt widzenia, ale ty dalej próbujesz mnie atakować.
Odbieram to jako atak hejterski właśnie i zakańczam dyskusję z Tobą definitywnie.
Dodam na koniec sentencję, którą uwielbiam:
"Twoja racja, mój spokój"
Mam takie pytanie, czy kategorie mające miejsce w IMDb, a więc "featured in" i "references" mają jakiś odpowiednik w powiązywaniu filmów w FDB?
Ogólnie to też bym chciał, żeby się wypowiedziało gremium na temat powiązań, jest to trochę temat ciężki, jak mi się wydaje. Followed, follows, remake czy wersion of sam nie raz dodałem, ale w IMDb jest wiele innych tego typu powiązań.
Dlatego chciałbym się po prostu dodatkowo dowiedzieć, jakie jest stanowisko redakcji, administracji i weryfikatorów w tej kwestii. Mam czasami wrażenie, że w poradniku jest to jakby nie do końca opisane.
Bardzo bym prosił.
EDI
Ponieważ nie chcę mnożyć wątków na forum, to przy okazji spytam się brać dodającą, czy zwracacie uwagę na kolejności, na porządek, wszak mamy taki przywilej. Nie mam już na myśli obsady, bo tu już wynikła dyskusja w innym poście, który sam odświeżyłem. Chodzi mi o kolejności innych ekip, na przykład producentów. Od jakiegoś czasu zacząłem ich grupować, to znaczy w zasadzie porządkować.
I tu jestem ciekaw, jaka jest tak na prawdę ważność producentów? Bo mamy trochę tych zawodów.
Ja zacząłem porządkować w ten sposób:
producent, współproducent, producent wykonawczy, a dalej już mam problem, liniowy, towarzyszący. Na pewno na końcu kierownicy (patrz menedżerowie ;))
Tak się jeszcze zastanawiam, z czego wunika taka mnogość tych podzawodów?
Nawet nie wiedziałem, że Małaszyński jest ze Szczecinka, to prawie mój ziomek :) Ale do rzeczy zdolny aktor i nagle się dowiaduje, że również teatralny. Brawo.
Proszę czekać…