Aktywność

Andrzej Nejman

Kurka wodna, dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że jest dyrektorem teatru Kwadrat, oceniałem go zawsze po rolach w serialach czy takich sobie produkcjach, a tu taki szok. Wielki szacun dla niego ode mnie, jak i dla Małaszyńskiego, który również okazuje, że udziela się aktorsko, a jakoś nigdy za wielkiego szacunku jako do aktora nie miałem. Zwracam honor panowie i zmieniam oceny.

Netflix pokaże film "Sala samobójców. Hejter" - gigant nabył prawa do światowej dystrybucji

@PolepioneKadry
No to na zgodę (w czasach koronawirusa) wychylmy po kufelku :)
Może się nie do końca wyraźnie wyraziłem. Dostrzegam metaforę, ale mi ona jeśli chodzi o PW nie pasuje i tyle.
I na tym zakończmy, proszę bardzo. Myślę, że w realu byśmy się dogadali.
Serdecznie pozdrawiam, kolego :)

PS
A tak swoją drogą to zrobiliśmy tu niezłą dyskusję, ciekawe czy ktoś inny się włączy?
Pssss, miałem się już nie odzywać :)

Netflix pokaże film "Sala samobójców. Hejter" - gigant nabył prawa do światowej dystrybucji

@PolepioneKadry

Odpowiem. Ja doskonale dostrzegłem metaforę i możesz się zdziwić, ale nie odbieram filmów dosłownie. Problem tylko w tym, że akurat w tym przypadku ona do mnie nie trafiła. Jak już wcześniej napisałem, nie przypasowała mi forma.
Szkoda, że uważasz mnie za człowieka nie wartego dyskusji z nim, no ale trudno, nie chciałem, żeby to tak zabrzmiało. Może gdybyśmy się spotkali w realu i pogadali twarz w twarz, dogadalibyśmy się i miałbyś inne zdanie o mnie. Bo akurat mocno się mylisz.
Również wszystkie dobrego i bez urazy, może jeszcze podyskutujemy, ale w przypadku innej produkcji.
Pozdro :)

Netflix pokaże film "Sala samobójców. Hejter" - gigant nabył prawa do światowej dystrybucji

@PolepioneKadry

Forma, jak na tak ważny temat, była kontrowersyjna, wybacz ale sceny ala z Matrixa nie przystają. Ale to tylko moje zdanie. Poza tym napisałem już, że nie mogę sobie jednoznacznego zdania wyrobić o tym filmie. Może trzeba jeszcze raz obejrzeć ;)

Netflix pokaże film "Sala samobójców. Hejter" - gigant nabył prawa do światowej dystrybucji

@PolepioneKadry poczekaj chwilę, niech się system w FDB uspokoi, bo zobacz jaki bajzel się zrobil w odpowiedziach na komentarze.

Netflix pokaże film "Sala samobójców. Hejter" - gigant nabył prawa do światowej dystrybucji

@PolepioneKadry

Coś mi się zdaje, że system nawala i komentarze dochodzą z różnym tempem. Zobacz na czasy komentarzy. Przez to chyba się trochę pogubiliśmy w wypowiedziach.
Wracając do pytania, ja napisałem, że z trzech filmów, o które się pytałeś, widziałem tylko Miasto, ale jak już w innym komciu napisałem, widziałem też inne produkcje, które poza Miastem podobały mi się.

PS Zarówno Boże ciało, jak obie Sale samobójców mam w planie, jak również tą etiudę :)

Netflix pokaże film "Sala samobójców. Hejter" - gigant nabył prawa do światowej dystrybucji

@PolepioneKadry

To proste, przez Miasto 44, na którego temat nie mam za bardzo zdania, z jednej strony podobała mi się innowacyjność, ale z drugiej strony widzę tu jakieś parcie na błyśnięcie i szokowanie. I dlatego uważam go za kontrowersyjnego.

Netflix pokaże film "Sala samobójców. Hejter" - gigant nabył prawa do światowej dystrybucji

@PolepioneKadry

Po części zgadzam się z Tobą, ale jednak z tym wejściem do pokoju i odłączeniem kompa nie koniecznie może być takie proste. Czasy się zmieniły, poza tym nie musi to być komp czy laptop. :)
To też trochę ironiczne i nie koniecznie odbieraj to jako coś osobistego ;)

Netflix pokaże film "Sala samobójców. Hejter" - gigant nabył prawa do światowej dystrybucji

@PolepioneKadry
Oglądałem tylko Miasto 44. które mi się nie spodobało. To co napisałem powyżej, było trochę ironiczne. Chociaż zawsze będę kibicował reżyserowi z mojego kraju, może inne narodowości mają inne spojrzenie na współczesne kino. Jeszcze raz mówię, Komasa jest dla mnie bardzo kontrowersyjnym reżyserem, ale ma mało w dorobku, pozwólmy mu się rozwinąć.
Jak na razie oglądałem Miasto 44 i serial Krew z krwi, który odebrałem pozytywnie, Powstanie Warszawskie, które również odbieram pozytywnie i bardzo ciekawy Oda do radości. Na podstawie tych produkcji, poza Miasto 44, stwierdzam, że jest to ciekawy reżyser i ma dużo przed sobą. Moim zdaniem eksperymentuje, ale tego w dzisiejszym kinie polskim trzeba. Reszty jeszcze nie oglądałem, więc ciężko mi mówić (poza Miasto) w jakim kierunku poszedł.

PS
Dodam, że ogladałem tylko Miasto z tych trzech, które wymieniłeś (łaś), żeby nie było wątpliwości.

Czas Apokalipsy (1979)

@dawidek98
W takim razie zazdroszczę :)

Proszę czekać…