@JustynaMacugowska
@matinek bardzo Nas jako redakcję to cieszy :)
No nie wiem… to już jakby nie to samo, ale dam szansę, pierwszy sezon obejrzę :)
Ooo byłoby super!
Wielka strata :( człowiek legenda
@Wafel88 dokładnie, to już nie ten prestiż niestety
@Wafel88 nic o tym na razie nie wiadomo
@ar23s no dokładnie :) ja za to bawiłam się na nim przednie, a sam film oceny użytkowników ma również dość dobre :) pozdrawiam
@ar23s a w którym jego kontekście?
Proszę czekać…