Ocenione filmy

23
Filtruj oceny
Złodziejka
10
Wilson
6
Niewinne
8
Angielski pacjent
10
Służące
7
Wybór Zofii
7
Dom dusz
8
Pokój Marvina
7
Wątpliwość
8
Żelazna Dama
8
Sufrażystka
7
Fanatyk
7
Zostań
6
Pamiętnik
8
Słaby punkt
7
Miłość Larsa
7