Ocenione filmy

97
Filtruj oceny
Spacer po linie
8
Walc z Baszirem
8
Ed Wood
6
Capote
6
Człowiek ringu
7
Ip Man
7
Oszukana
8
Wściekły byk
7
Amadeusz
9
Marzyciel
7
Cinema Paradiso
8
Piękny umysł
8
Pianista
9
Underworld
6
Iron Man
7
American Beauty
9
Efekt motyla
8