Aktywność

Piotr Gąsowski

Nieźle śpiewa, podobał mi się zwłaszcza w zespole Tercet, czyli Kwartet. Doceniam to, ale nie należy do moich ulubieńców.

Marek Kondrat

Uwielbiam i ubolewam, że zrezygnował z aktorstwa. Cieszę się niezmiernie, że choć na chwilę postanowił wrócić w „Lalce”.

Marian Dziędziel

Świetny aktor, który późno stał się rozpoznawalny. Znakomity w każdej roli, w jakiej go widziałam. Nigdy mi się nie znudzi.

Tomasz Karolak

@Chemas, nie śledzisz – nic nie tracisz. :) A jeśli chodzi o aktorstwo, to niestety chyba od „39 i pół” wszystko gra tak samo, a może nie gra, tylko jest sobą. Jest to jakiś pomysł i przeważnie nawet to pasuje, ale też w tym zawodzie potrzebny jest rozwój. Nie widziałam go niestety w teatrze, może tam pokazuje coś więcej?

Maciej Stuhr

Bardzo ciekawy aktor, choć wolę go w komediach. Niedawno pochwalił się, że ma za sobą setną rolę na ekranie. :)

Arkadiusz Jakubik

Bardzo dobry aktor z ogromnym zapasem potencjału, co okazało się dość późno. Niestety, ciągle mnie się ciągle kojarzy z idiotyczną rolą w „Trzynastym posterunku”.

Tomasz Karolak

@Chemas, ja go kiedyś lubiłam, nie przeszkadzała mi nigdy jego specyfika, ale od jakiegoś czasu jego wypowiedzi stały się żenujące. No tym sobie fanów raczej nie zyska.

Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5 (2024)

Cała prawda. Aż strach pomyśleć, że może powstanie jeszcze i kolejna część. A ile dobrego można by zrobić za pieniądze wyrzucone w błoto na produkcję tej żenady…

Czworo do tanga (2022)

Bardzo ciekawie zmienia się klimat, to jest oryginalne; po części film drogi, po części historia nieszczęśliwej miłości. Trochę jednak film zbyt przegadany. Scena w korku na autostradzie świetna.

Barbie (2023/I)

O wiele lepszy, niż się spodziewałam. Wizualnie przyjemny i nawet zawiera jakiś niegłupi morał. Arcydzieło to nie jest, ale można obejrzeć bez zażenowania.

Proszę czekać…