Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Justin Lin o Terminatorze 0

W ostatniej rozmowie z MTV News, reżyser Szybkich i wściekłych 5 – Justin Lin, poruszył temat piątej odsłony Terminatora, o którym zrobiło się ostatnio bardzo głośno.

Justin Lin

Przypomnijmy, że mówi się tu również o powrocie Arnolda Schwarzeneggera do tytułowej roli "elektrycznego mordercy".

Te kwestie pozostają pomiędzy mną a Arnoldem, rozumiecie?

Stwierdza Lin odnośnie pytania dotyczącego powrotu całej ekipy z pierwszej odsłony filmu.

My tylko rozmawiamy i zastanawiamy się nad ewentualną obsadą. Mam kilka pomysłów, ale nigdy nie powiedziałem "Hej, weźmy wszystkich z powrotem!", ja tak nie działam.

Reżyser dodaje również:

Zawsze uważałem, że seria "Terminator" to świetny materiał na film, gdyż mamy tam do czynienia z podróżami w czasie przez co możemy umieścić akcję w zupełnie odmiennej czasoprzestrzeni. W ten sposób możemy stworzyć taką historię, która nie będzie się kłócić z powstałymi już filmami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Pomijając Arnolda, to kolejna odsłona może być cieniutka jak skórka jabłka. "W ten sposób możemy stworzyć taką historię, która nie będzie się kłócić z powstałymi już filmami" – jak to odczytać, wg to mnie – zrobimy coś w konwencji poprzednich filmów, ale nie mającego z nimi wiele wspólnego.

Bercik022

Coś przeczuwam że gniota stworzy ;/

Piotrek

Po wypowiedziach reżysera wnioskuję, że na tej części się nie skończy i Terminator towarzyszył nam będzie jeszcze przez długi czas … przecież mamy do czynienia z podróżami w czasie, więc kolejne części niemal na pewno powstaną. A Terminator jakby nie było to marka, zatem ludzie chętni na pójście do kina się znajdą.

Proszę czekać…