Aktywność

Życie na fali (2003 - 2007)

No cóż najpierw musisz sobie zainstalować program do ściągania plików. Ja doradzam Bear Share, który możesz sobie ściągnąć z tej strony http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=15&lid=79 Gdy już go zainstalujesz, wpisujesz w wyszukiwarkę i masz! Doradzam ten programik bo jest po polsku i jest bardzo łatwiutki w obsłudze.
Mam nadzieję, że pomogłam.
Pozdr. =*

tak, szukam filmu. (jesli lubisz filmy typu '2 fast 2..' to mi nie pomozesz ;) FILMY

akcja toczy sie na poczatku ubieglego stulecia, glowny bohater jest chyba.. pisarzem, albo dziennikarzem [wazna role odgrywa jego maszyna do pisania, ktora w trakcie filmu zmienia sie w obrzydliwego.. karalucha? robaka, insekta. z tego co pamietam, glowny bohater toczyl z nia jakies rozmowy, bral od niej wskazowki, rozkazy.] coz, wazna kwestia – bohater cpa, i to jakies straszne / zmieszane gowno, konwencja filmu sprawia, ze nie wiadomo co jest 'prawdziwe' a co nie..

szukam tego filmu od X czasu.. plz help me :)

Szybcy i wściekli: Tokio Drift (2006)

Człowieku jeśli nazywasz samochód którym ścigał sie na początku "starym trupem" to widać że niewiele wiesz o samochodach. Podchodzisz do sprawy troche jak blondynka czyli że Viper ładniejszy więc jest też lepszy. Nawet nie wiesz jaki silnik był w tym "starym trupie" no bo skąd możesz wiedzieć skoro pewnie jeźdisz polonezem. Apropo odsiadki to on właśnie po to wyjechał do Japonii żeby nie siedzieć w więzieniu na prawie panującym na zachodzi stanów też sie nie znasz. Mówisz że on uczy się w japońskiej szkole chociaż nie zna japońskiego, więc wyobraź sobie że tam nie są takie zacofane szkoły jak u nas i tam uczą w wielu językach (głównie angielskim i japońskim). Napisałeś też że główny bohater rozwalił auto członkowi yakuzy i nadal żyje, ale oczywiście nie pomyślałeś że dla członka yakuzy takie autko jest warte tyle co dla ciebie zapalniczka i prawdopodobnie ma takich kilkanaście. A jeśli chodz o to że Kubica potrzebował treningu a on się szybko nauczył driftować to chyba nie zaużyłeś że on był bardzo dobrym kierwcą i musiał się tylko troche podszkolić w dziedzinie driftu. Więc nie dodawaj takich durnych tematów do takich dobrych filmów skoro wogóle się nie znasz na samochodach. pozdro

Potęga strachu (2006)

REWELKA!!! – potwierdzam opinie moich poprzednikow:) film na prawde swietny, z elementami matrixowymi:)
polecam!!!

Dentysta 2 (1998)

Równie dobry jak część pierwsza 8-/10 – Bardzo mi się podobała ta część. Dobrze spisuje się jako horror. Widać dobra reżyserie Briana Yuzny. Niektóre sceny napradę ciekawe, zwłaszcza męczenie tej Bev, która nie chciała poprawnie odpowiadać na pytanie ("Wrong answer") :-)

może dodatkowa opcja... FDB.PL

Gratulacje!!! Wreszcie ktoś zrobi tu porządek.

Taxi 3 (2003)

Hmmm…. – Poprzednie części były lepsze, ale ta też niczego sobie…. Bardzo fajna, polecam wszystkie

Wiwa 128 - soft KINO DOMOWE

Z tego co gdzieś wyczytałem, to niby soft z 238U ten co jest na forum pasuje do 128, ale to poczytaj posty, bo gdzieś ktoś o tym wspominał.

Aktualizacja
Jest już nowy soft: patrz post: http://fdb.pl/tf3806,Aktualizacja,oprogramowania,w,238U,ok,ale,w,128,nie,idzie….html

Wiwa HD 238 USB KINO DOMOWE

Tak, naciskasz SEARCH i wprowadzasz czas GG:MM:SS i Enter.

Proszę czekać…