O dziwo, jak na ten ostatni sezon tego serialu, odcinek ujdzie. Przynajmniej została ukazana prawda o naszym społeczeństwie, którym wójt wie jak manipulować. Ale i tak masa nie potrzebnych krzyków i dalej coraz bardziej przejaskrawione role.
W miarę interesujący odcinek Alexa z ciekawym scenariuszem. Ale znowu słabo jeśli chodzi o same postacie, o komisarzu to już nie wspomnę, ale do tego denerwująca znowu ta Zośka.
Jak się zaczyna tak się też kończy (czyli słabo), ale po drodze dobrze się ogląda. Po tytule spodziewałem się więcej akcji, to co dostajemy jest nieźle wykonane (znowu, pomijając końcówkę!), ale "Elita Zabójców"? Bez przesady.
Dobra rola James’a Caan’a, polubiłem również bohaterów drugoplanowych.
Pytanie się gówniarzy, czy mogą łaskawie iść na obiad do dziadków. Szczeniaki mają jeszcze wymagania a Kożuchowska się drze straszliwie. Bida z nędzą i do tego denerwujące to wszystko.
@Sweet_Foxy
Z Disneya wszystko, czyli wyczyszczona ostatnia pozycja:
- https://fdb.pl/film/1089247-wir-sind-jetzt
oraz z MAXa
- https://fdb.pl/film/852499-ramy
@Sweet_Foxy
Chinatown przejrzane i trochę zbędnych słów usunąłem
Kolejna rewelacja od rewelacyjnego reżysera Polańskiego z rewelacyjną parą aktorską Nicholson – Dunaway i rewelacyjnym scenariuszem. Nic dodać nic ująć, wspaniałe kino noir.
Proszę czekać…