Faktycznie, że uderzające podobieństwo. Znakomicie dobrana postać do roli. Samego filmu jestem bardzo ciekaw, chociaż za biografiami nie do końca przepadam. No ale takiej persony…
Kontynuacje owszem – są dobre, ale i tak najchętniej wracam zawsze do jedynki.
Taki sobie odcinek serialu. Daje rade. Ale znowuż przejaskrawiona rola osób na Plebanii. Słabo to wygląda. Ale i tak jest w miarę. Można obejrzeć. :)
Najlepsza opowieść o przetrwaniu na bezludnej wyspie to "Cast Away".
Na razie tylko "Rogue One" jest oglądalne.
@sernik6 i tu się zgadzam :D z tą emeryturą może jednak jeszcze poczekać :D
@JustynaMacugowska A niech gra! Kocham tego wariata!
Metafora gnijącego w kuchni mięsa z królika i ręce wychodzące ze ścian, odzwierciedla degradację psychiczną wiodącej postaci. Aktorstwo Catherine Deneuve jest fenomenalne, również Yvonne Furneaux chociaż bardziej epizodyczna jest bardzo dobra. Temat muzyczny pamiętam do dzisiaj. Porządny, pamiętny twór.
No, można??? Ten odcinek jest w miarę i nawet nie ma przejaskrawionych ról. Bardzo dobry manewr z wprowadzeniem ciotki obu zwaśnionych braci. Szkoda tylko, że na chwilę.
"- I co teraz? – Teraz rządzimy." Czyli władza w rękach dzieci. Strach myśleć, co będzie w drugim sezonie. Twórcy mogli chociaż pokazać jak zachowuje się nosiciel-człowiek obcego oka, a tak muszę czekać nie wiadomo ile na kontynuację.
Proszę czekać…