Dosyć przyzwoity odcinek. Pamiętam jak za dzieciaka były gadki o jeżdżącej czarnej wołdze, w której uprowadzano dzieci. Taka miejska legenda. Tu chyba z tym czarnym wanem to nawiązanie do tego mitu..
Przynajmniej jest krwawo, reszta taka sobie.
Eddie w poważnej roli, barrdzo ciekawa kreacja. Dobrze się ogląda. Skłania do refleksji nad własnym życiem. Polecam!
Humor taki, że momentami było zbyt mocno, nawet jak dla mnie – osoby, która ma poyebane poczucie humoru. Chociaż przyznaję, że to mnie rozśmieszyło: "Przez ciebie Harry Potter ma AIDS. W trzy sekundy zrobiłeś to, z czym Lord Voldemort nie poradził sobie w ośmiu filmach." Jestem też ciekawa, jak przekonano Marka Stronga, żeby zagrał w scenie z wysysaniem trucizny i tej w słoniu (to było bardziej cringe’owe niż "Ace Ventura"). Kasa kasą, ale mimo wszystko…
Co jak co jej wersji "Wichrowych wzgórz" śpiewanej nie da się się zapomnieć.
Tylko niezły, antagonista taki sobie, bohaterowie tak samo, 1 część dużo lepsza.
Znakomity film i znakomity temat. Wiecznie żywy temat. Faktycznie każdy powinien ten film obejrzeć, bo temat o dziwo dalej jest kontrowersyjny, a nie powinien. Gra aktorka powala na kolana.
Ha ha ha, uśmiałem się jak nie wiem kiedy. uwielbiam tą baję. Odcinek nawet jak na wysoki poziom tego serialu niesamowity. Wtrącone kawałki muzyczne doskonale, no i oczywiście polski dubbing rządzi!
Przezabawny odcinek, jak zresztą większość. Uśmiałem się jak nie wiem kiedy i to stary już chłop. :) Polski dubbing po prostu wymiata. Chyba najlepszy z kreskówek dla dzieci.
Chyba dziecinnieje, ale odświeżyłem sobie kilka odcinków tego serialu. Podnoszę ocenę z osiem na dziewięć. Mistrzostwo, a polski dubbing po prostu bije wszystko na głowę. Majstersztyk!
Proszę czekać…