Aktywność

Ojciec Mateusz: Ciemny van 23x2 (2020)

Dosyć przyzwoity odcinek. Pamiętam jak za dzieciaka były gadki o jeżdżącej czarnej wołdze, w której uprowadzano dzieci. Taka miejska legenda. Tu chyba z tym czarnym wanem to nawiązanie do tego mitu..

Heart Eyes (2025)

Przynajmniej jest krwawo, reszta taka sobie.

Mr. Church (2016)

Eddie w poważnej roli, barrdzo ciekawa kreacja. Dobrze się ogląda. Skłania do refleksji nad własnym życiem. Polecam!

Grimsby (2016)

Humor taki, że momentami było zbyt mocno, nawet jak dla mnie – osoby, która ma poyebane poczucie humoru. Chociaż przyznaję, że to mnie rozśmieszyło: "Przez ciebie Harry Potter ma AIDS. W trzy sekundy zrobiłeś to, z czym Lord Voldemort nie poradził sobie w ośmiu filmach." Jestem też ciekawa, jak przekonano Marka Stronga, żeby zagrał w scenie z wysysaniem trucizny i tej w słoniu (to było bardziej cringe’owe niż "Ace Ventura"). Kasa kasą, ale mimo wszystko…

Kate Bush (I)

Co jak co jej wersji "Wichrowych wzgórz" śpiewanej nie da się się zapomnieć.

S.W.A.T.: Miasto w ogniu (2011)

Tylko niezły, antagonista taki sobie, bohaterowie tak samo, 1 część dużo lepsza.

Kto sieje wiatr (1960)

Znakomity film i znakomity temat. Wiecznie żywy temat. Faktycznie każdy powinien ten film obejrzeć, bo temat o dziwo dalej jest kontrowersyjny, a nie powinien. Gra aktorka powala na kolana.

Pingwiny z Madagaskaru: Przetrwać w miejskiej dżungli 2x11 (2010)

Ha ha ha, uśmiałem się jak nie wiem kiedy. uwielbiam tą baję. Odcinek nawet jak na wysoki poziom tego serialu niesamowity. Wtrącone kawałki muzyczne doskonale, no i oczywiście polski dubbing rządzi!

Smerfy: To Smurf A Thief 3x30 (1983)

Przezabawny odcinek, jak zresztą większość. Uśmiałem się jak nie wiem kiedy i to stary już chłop. :) Polski dubbing po prostu wymiata. Chyba najlepszy z kreskówek dla dzieci.

Smerfy (1981 - 1990)

Chyba dziecinnieje, ale odświeżyłem sobie kilka odcinków tego serialu. Podnoszę ocenę z osiem na dziewięć. Mistrzostwo, a polski dubbing po prostu bije wszystko na głowę. Majstersztyk!

Proszę czekać…