Dla mnie to przeciętny reżyser, biorąc pod uwagę jakich produkcji jest twórcą. Noc w muzeum, Fałszywa dwunastka, nowa Różowa Partnera. Dla mnie są średnie.
Mroczny odcinek. Sama historia bardzo ciekawa, z wykonaniem też jest nieźle. A wszystko przez sprawy miłosne, szok! Warto ten odcinek obejrzeć.
No i w odróżnieniu od poprzedzającego odcinka, który w jednym ciągu oglądałem, ten jest bardzo przeciętny. Jedynie Boczek stara się dodać świeżości i humoru.
odemnie 6,5 można by dać i wiecej ale ten głupi dubing psuje cały film.
Zdecydowanie jeden z najlepszych odcinków serialu i to już z czasów tych nowszych. Brak debilnej postaci Jolaśki, a sama historia bardzo dobra i pouczająca.
Teraz będzie w swoim śnie. I w tym też będzie wybitna.
Zawsze gościa lubiłem i ceniłem. Lubię hippisowskie kręgi, chociaż hippisem nie jestem. Byłe wiele razy na Polandrocku a wcześniej na Przystanku i za każdym razem doskonale się bawiłem w spokoju.Bardzo dobrze, że taki dokument powstał.
To jest gwiazda swoich czasów, i gwiazdy jej nie odbiorę. Niech będzie w szczęściu. na zastępnym świecie.
Rewelacyjny, prześmieszny aktor, który jest u mnie na liście ulubionych. W zasadzie nie pamiętam roli, w której by jakoś gorzej wypadł, w każdej jest znakomity.
Dzisiaj sobie przypomniałem. Rewelacji faktycznie nie ma, ale dalej się nieźle ogląda. Klasyka od Mela Brooksa. Rick Moranis jako Lord Dark Helmet bezbłędny, z resztą w każdym filmie jaki z nim widziałem. Pullman w miarę.
Proszę czekać…