Filmy głowa, krew

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje głowa, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Laleczka 6.4

Syn otrzymuje od matki prezent na urodziny, jest nim laleczka, która jak się okazuje ma dużo mroczniejszą historię niż się wydaje.

Ostatni dom po lewej 6.6

Remake filmu o tym samym tytule z 1972 r. Dwie nastolatki zostają brutalnie zamordowane przez grupę zbirów. Przestępcy po całym zajściu nieświadomie postanawiają przenocwać u rodziców jednej z ofiar (tytułowy "Ostatni dom po lewej"). Gdy gospodarze uświadamiają sobie kim są ich goście, zaczynają opracowywać straszliwą zemstę...

Ong-bak 7.3

Ting wyrusza do Bangkoku by odzyskać głowę świętego posągu Buddy, czczonego przez mieszkańców wioski i rozliczyć się z jego złodziejami. Podczas śledztwa chłopak odkrywa, że posągi sprzedawane są na czarnym rynku i wywożone za granicę. Niestety by odzyskać skradziony artefakt, Ting będzie musiał zmierzyć się z całą szajką przemytników.


Przeczucie 6.9

Linda traci męża w wypadku samochodowym. Jest w szoku, ale w jeszcze większą psychozę wpada, kiedy następnego dnia jej mąż pojawia się w domu cały i zdrowy. Kobieta podejrzewa, że wcześniej doznała jakiegoś złudzenia. Zaczyna ją prześladować upiorne przeczucie, że tragedia, która była jej wizją, nastąpi naprawdę. Za wszelką cenę stara się, by nie doszła ona do skutku.

Transylmania 5.2

Cliff namawia kilku swoich przyjaciół na wymianę studencką i spędzenie kolejnego semestru na rumuńskim uniwersytecie. Licząc na dobrą zabawę Amerykanie wkrótce wyjeżdżają do Razvanu. Pech sprawia, że w tym samym czasie do zamku wraca jego dawny właściciel, wampir Radu, chcący przebudzić swoją dawną miłość.

Maria, królowa Szkotów 7.0

Sierpień 1561 roku. Maria Stuart, prawowita dziedziczka szkockiego tronu, wraca do kraju po śmierci swojego męża. Powrót rzymskokatolickiej królowej jest nie na rękę protestanckiej władczyni Anglii Elżbiecie I...

Słowa kluczowe