Dramat 1982

Przedstawiamy listę 30 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 1982 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Zdrówko 7.3

Sam Malone, były gwiazdor baseballu prowadzi niewielki, przytulny bar w Bostonie. Norm, Cliff, Doktor Frasier razem z innymi stałymi bywalcami spędzają w nim codziennie po kilka godzin. Po prostu rozmawiają, śmieją się ze swoich wad, jak trzeba wspierają siebie nawzajem. "Cheers" jest miejscem, gdzie wszyscy są dla siebie dobrymi znajomymi.

Życie Kamila Kuranta 5.3

Adaptacja kilku autobiograficznych powieści znanego pisarza okresu międzywojennego, Zbigniewa Uniłowskiego: "Wspólny pokój", "Dzień rekruta", "Dwadzieścia lat życia". Trzy pierwsze odcinki są opowieścią o dojrzewaniu kilkunastoletniego chłopca w środowisku wielkomiejskiej biedoty. Następne przedstawiają dorosłego już bohatera, który próbuje zostać pisarzem.


Fame 8.7

Nauka w szkole artystycznej była ich marzeniem od zawsze. Pragną tańczyć, śpiewać, grać a przede wszystkim, będąc ciągle młodymi i pełnymi energii, chcą żyć pełnią życia. Leroy, Danny, Jesse, Chris, Coco i inni studenci są zdeterminowani; ciężko pracują, bo zdają sobie sprawę, że do sławy i bogactwa wiedzie długa droga. Tutaj, w Szkole Artystycznej stawiają na tej drodze pierwsze kroki.

Słowa kluczowe