Dramat 1998

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 64 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 1998 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Luz Maria

7,0
Historia biednej dziewczyny Luz Marii, która po śmierci matki, podejmuje pracę jako służąca. Okazuje się że w domu Mendozów, mieszka Gustavo (Christian Meier), mężczyzna którego Lucecita (Angie Cepeda) widziała jakiś czas temu jeżdżącego konno. Wtedy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale co będzie teraz? Czy miłość między służącą a panem domu ma szansę przetrwać?
„Czarodziejki” to serial opowiadający historię trzech sióstr Halliwell: Prue, Piper i Phoebe, które po wprowadzeniu się do odziedziczonego po babci domu odkrywają, że posiadają magiczną moc. Od tej pory nie tylko muszą ukrywać przed bliskimi swoją tajemnicę, ale muszą także walczyć z demonami, które próbują je zniszczyć.


Joey Potter (chłopczyca, której matka zmarła, a ojciec jest w więzieniu) i Dawson Leery (maniak filmowy i wielki fan Spielberga) mieszkają w malowniczym miasteczku nad jeziorem i od zawsze są przyjaciółmi. Gdy zaczynają dorastać, Joey zaczyna lubić Dawsona bardziej niż przyjaciela, ale on zakochuje się w nowo przybyłej do miasteczka Jen. Jest też Pacey, wieczny lekkoduch. Życie tej czwórki już na zawsze zostanie splecione.
Gene Starwind marzy o kosmicznych podróżach i opuszczeniu planety, na której utknął przed laty. Zbiegiem okoliczności chłopak zostaje uwikłany kosmiczną intrygę i staje się właścicielem najbardziej zaawansowanego technologicznie statku w galaktyce. Wraz ze swoim partnerem Jimem, biocyborgiem Melfiną oraz piękną zabójczynią i pół tygrysicą muszą zmierzyć się z piratami, kosmitami i zabójcami, próbując odkryć tajemnice tytułowej Outlaw Star.
Ángela zamierza zemścić się na kobiecie, która uwiodła jej ojca. W realizacji tego planu może przeszkodzić jedynie uczucie, jakim obdarza Mariano.

Paulina

7,2
Serial "Paulina" opowiada o dwóch siostrach bliźniaczkach: Paulinie i Paoli. Zaraz po ich urodzeniu matka oddała Paolę do adopcji, dzięki temu Paola całe swoje życie miała wszystko czego zapragnęła, ponieważ jej nowi rodzice byli bogaci. Stała się kobietą zimną i wyrachowaną. Natomiast Paulina, dziewczyna o dobrym sercu żyła w biedzie razem ze swoją matką. Obie siostry nie wiedziały o swoim istnieniu, aż do chwili, gdy spotkały się w hotelu. Paola była tam gościem, zaś Paulina służącą. Paola postanowiła wykorzystać jej podobieństwo i wymusiła, aby ta przez jakiś czas zajęła jej miejsce, w jej domu, u boku męża. Małżeństwo Paoli było katastrofą, podobnie jak stosunki z jego rodziną. Dzięki Paulinie, która ją udawała, Paola zyskała w oczach męża i rodziny. Jedynym problemem było to iż Paulina pokochała Carlosa Daniela.
Serial podąża tropami trzech współistniejących w oryginale wątków książki: dzieciństwo Marcina Borowicza, dziejów Andrzeja Radka, wreszcie losów młodzieńczej miłości Marcina i Biruty. Pierwsze sceny oglądamy oczami młodego, załamanego śmiercią matki chłopczyka, samotnego wśród obcych ludzi w odpychającej chłodem szkole w Klerykowie. Tym łatwiej staje się ofiarą zaborczych rusyfikatorów.

Felicity

7,1
Serial opowiada o losach Felicity, która wraz z zakończeniem nauki w szkole średniej rozpoczyna życie z dala od domu i nadopiekuńczych rodziców. Podąża za głosem serca i jedzie za chłopakiem do Nowego Jorku, aby tam studiować. Poznajemy ludzi wkraczających w dorosłość, poznających smaki studenckiego życia, dojrzewających do poważnych związków i zmagającymi się z problemami codziennego życia.

Mściciel

6,8
Chapel - tajemniczy mściciel - pomaga ofiarom niedoskonałości prawa: niewinnie skazanym, ludziom, którym nie uwierzono, przez co sprawcy zostali wypuszczeni na wolność, a także ofiarom przestępstw, któych sprawcy wciąż chodzą na wolności. Za udzieloną pomoc Chapel żąda miliona dolarów lub przysługi, dzięki czemu ma środki na dalsze działąnie oraz rzeszę ludzi, którzy mogą mu pomóc w kolejnych sprawach.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…