Thriller 1996

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 12 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 1996 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Milenium

6,7
Frank Black (Lance Henriksen), były agent FBI, obdarzony niezwykłym darem pozwalającym mu przeniknąć do umysłu przestępcy, zostaje konsultantem tajemniczej, ponad tysiącletniej organizacji Millennium, która zajmuje się wyjaśnianiem przestępstw głównie natury religijnej - związanych z mrocznymi rytuałami i obrzędami.
Serial przedstawiający przygody znanego naukowca Bentona C. Questa, jego syna Jonathana i Hadijego, oraz przyjaciela Rogera T. Bannona a także córki Jessiki. W trakcie kolejnych przygód bohaterowie muszą zmierzyć się z szalonym naukowcem Surdem, tajnymi agentami, obcymi, robotami i potworami oraz innymi niespodziankami.
„Pan i pani Smith” to serial opowiadający historie pary agentów, którzy w wyniku splotu wydarzeń zaczęli razem pracować dla tajemniczej organizacji znanej jako „The Factory”. Udają małżeństwo, ale w wyniku regulaminu organizacji nie znają swojej przeszłości i nie mogą nic o niej powiedzieć. Mimo jednak, iż nic o sobie nie wiedzą i różnią się bardzo w wielu sprawach są razem bardzo skuteczni i wypełniają kolejne misje organizacji.


Detektyw Samantha Waters specjalizuje się w tropieniu szczególnie okrutnych przestępców tworząc ich portrety psychologiczne. Dysponuje nieprzeciętnymi zdolnościami kojarzenia faktów i układania w całość najbardziej skomplikowanych zagadek. Chociaż do zawodowych obowiązków zawsze podchodzi sumiennie, rzeczywiste motywy podjęcia się pracy detektywa płyną z osobistej tragedii, którą niegdyś przeżyła. Jej mąż został zamordowany przez brutalnego i bezwzględnego zabójcę. Złapanie mordercy męża jest dla niej najważniejsze.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…