Filmy cia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje cia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

RED

6,8
Były agent, Frank Moses, wiedzie spokojne życie. Gdy pewnego dnia zostaje wrobiony w zamach, nawiązuje współpracę z dawnymi współpracownikami i reaktywuje zespół „RED”.
Cała historia zaczyna się w chwili, kiedy cierpiący na amnezję mężczyzna (Damon) zostaje uratowany przez załogę włoskiej łodzi rybackiej. Bliski śmierci, nie ma przy sobie nic oprócz kilku kul w boku oraz wszczepionego w biodro numeru konta w szwajcarskim banku. Chociaż nie posiada tożsamości i żadnych wspomnień, potrafi świetnie walczyć oraz dysponuje olbrzymim talentem językowym. Może świadczyć to o jego niebezpiecznej przeszłości. Mężczyzna jest zupełnie zdezorientowany i za wszelką cenę pragnie dowiedzieć się, kim jest i dlaczego jego życie przyjęło taki niebezpieczny obrót. W Zurychu, w bankowym sejfie znajduje się kilka paszportów, spory zapas gotówki, broń oraz nazwisko... Jason Bourne… z paryskim adresem. Chociaż nie wie zupełnie, co to może oznaczać, Bourne zdaje sobie szybko sprawę z tego, że są ludzie, którzy mogą go rozpoznać i co więcej wcale mu dobrze nie życzą. Kiedy spotyka Marie Kreutz (Franka Potente), urodzoną w Niemczech podróżniczkę, podejmuje desperacką decyzję - 10,000 dolarów za wyjazd do Paryża. Mimo oporów, Marie przyjmuje gotówkę i rozpoczyna z Bourne’m podróż, która na zawsze zmieni jej życie. Ślady przeszłości Jasona Bourne’a sięgają siedziby CIA w Langley, Virginia, gdzie została przygotowana tajna, kontrowersyjna operacja Treadstone. Ponieważ Bourne i Marie usiłują ukryć się we Francji, wszystkie siły Treadstone mają za zadanie wytropić ich i jak najszybciej zneutralizować Bourne’a.
Zainspirowana „Jądrem ciemności” Josepha Conrada opowieść o losach kapitana Benjamina Willarda (Martin Sheen), któremu zlecono zlikwidowanie pułkownika Waltera E. Kurtza (Marlon Brando). By wykonać zadanie Willard wyrusza w niebezpieczną podróż w głąb azjatyckiej puszczy, gdzie wsławiony niezwykłym okrucieństwem pułkownik stworzył własne państwo.


Sicario

7,2
6,8
Do tajnej operacji CIA, skupionej na aresztowaniu szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego, dołącza młoda agentka, Kate Macy.
Greg Focker jest szaleńczo zakochany w swojej dziewczynie Pam. Na przeszkodzie stoi tylko jej ojciec, który bardzo sceptycznie podchodzi do każdego potencjalnego zięcia.
John Reese (Jim Caviezel) to były agent CIA do zadań specjalnych, który ukrywa się przed rządem jako bezdomny. Odnajduje go tajemniczy mężczyzna przedstawiający się jako Harold Finch (Michael Emerson), który składa mu bardzo nietypową ofertę. Chce, aby wyszkolony John używał swoich umiejętności w celu zapobiegnięcia przestępstwom. Ma im pomóc w tym maszyna Harolda, która wykrywa ofiary lub sprawców przyszłych morderstw.

Autor Widmo

7,1
9,0
Były premier Wielkiej Brytanii, Adam Lang (Pierce Brosnan), zleca napisanie swoich wspomnień partyjnemu działaczowi Michaelowi McArze. Przed zakończeniem pracy McAra ginie jednak w zagadkowych okolicznościach. Do skończenia autobiografii Lang zatrudnia więc profesjonalnego "ghostwritera" (Ewan McGregor). Ten, w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ktoś za wszelką cenę nie chce dopuścić do ujawnienia prawdy.
Ludzie myśleli, że dadzą sobie radę sami. Że Transformery nie są już potrzebne. To był błąd. Tylko z pomocą Transformerów mamy szansę pokonać nowego przeciwnika – groźniejszego, potężniejszego i bardziej niebezpiecznego niż wszystko, z czym dotąd mieliśmy do czynienia. Potrzebne są nowe metody i nowa ekipa.
Sowiecki kapitan Marko Remius (Sean Connery) wyrusza w podwodną misję supernowoczesną łodzią atomową z cichym napędem - niewidoczną dla sonarów amerykańskich. W ślad za nim wypływa postawiona w stan gotowości olbrzymia armada okrętów radzieckich. Zaalarmowani Amerykanie, podejrzewający zmasowany atak atomowy na terytorium USA, muszą w niezwykle krótkim czasie podjąć decyzję o kontrataku i zatopieniu „Czerwonego Października”. Jack Ryan (Alec Baldwin), będący analitykiem współpracującym z CIA, dostrzega inną możliwość, chociaż jego teoria wydaje się zupełnie nieprawdopodobna.
Rok 1979, ogarnięty rewolucją Iran. Zwolennicy Chomeiniego przeprowadzają szturm na budynek ambasady Stanów Zjednoczonych w Teheranie. Sześciorgu pracownikom placówki udaje się zbiec i ukryć w rezydencji ambasadora Kanady. Tam, coraz bardziej niecierpliwie, czekają na ratunek. Wyspecjalizowany w ewakuacji ludzi z wrogich terytoriów oficer CIA, Tony Mendez (Ben Affleck), wciela w życie szalony plan, by pomóc dyplomatom opuścić Iran.

Słowa kluczowe