Trixi w Human Traffic, ahhh, czemu ta dziewczyna nie gra ?
Miał gość potencjał, który gdzieś przepadł.
Dziewiątka ode mnie za rolę Moffa w Human Traffic, niestety innych ról nie widziałem, a pewnie szkoda.
Szkoda, że widziałem ją tylko w Human Traffic, gdzie zagrała bardzo dobrze. Raczej nie wykorzystywana dobrze aktorka.
Jako Koop w Human Traffic dał radę, trochę mi nie dorównywał do reszty, ale za to jego jinglowanie cudowne.
Piękna kobieta i jakaż cudowna rola Lulu w Human Traffic!
Znakomity aktor, rola Jipa w Human Traffic była rewelacyjna. Zagrał tak realistycznie, że klękajcie narody. Kerrigan, gdzieś ty go wytrzasnął?
@eexcited całkowita zgoda
Sorki, że po tylu latach, ale musiałem …
Bzdura goni bzdurę w tym filmie, ja wiem, że to akcyjniak, no ale bez przesady. Prezydent nie prowadził samochodu od 6 lat, a jeździ jak zawodowy kierowca rajdowy ;) Do tego te głupie dialogi. Butler stara się jak może, ale jakoś nie jest dla mnie wiarygodny. Cóż taka reżyseria. Szkoda Butlera na takie filmy. Nie powiem, przy piwku z kumplami można obejrzeć, ale nic więcej.
Ależ wkurzający film ! Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Wredny "bachor". A wracając do tematu, temat oczywiście oklepany, ale tutaj został pokazany na prawdę wyjątkowo. Bardzo dobra reżyseria, narastająca dramaturgia, no i moje wkurzenie, to jest to. Denerwuje tylko głupota męża, uparte milczenie dzieciaka, trochę takich sytuacji dziwnych jest. Wynagradza to jednak dobre aktorstwo, no i to napięcie. Dodatkowo zaskakujące zaskoczenie bez pełnego happyendu. Polecam, bardzo dobry thriller (nie horror, jak niektórym się wydaje, thriller).
Proszę czekać…