Dlaczego zwiastuna jeszcze nie ma, tak blisko premiera filmu i nic.
Ja to bym juz 3 czesc chetnie obejrzal :), tylko raczej trzeba bedzie sporo poczekac.
Obejrzalbym aby tylko nie popsuli znowu jakims mutantem zamiast prawdziwego dinozaura.
Jako horror zapowiada sie nawet ciekawie ale to na pewno nie jest kontynuacja mumi ktore byly dotychcczas jak to nieraz czytalem. Osobisicie obejrzalbym normalna przygodowa czesc mumi :).
@JustynaMacugowska dzieki za odpowiedz , troche szkoda bo nawet jezeli nie hit kinowy to mogl by wyjsc z tego ciekawy film. Nie porzebnie oglaszane cos jest jezeli nie ma wiekszej gwarancji powstania poniewaz narobi czlowiekowi tylko checi a potem nic z tego ;).
I co z tym filmem , natknalem sie przypadkiem na ten tytul na innej stronie i zero informacji o nim. Czy to w ogole powstalo ? czy przesunieta premiera czy moze zrezygnowano w ogole z tego filmu ? Nigdzie zadnych informacji nie moge znalezc ??
Dobra seria byla tez chetnie obejrze kolejny film.
Film byl dobry , moze i serial bedzie udany chodz wolalbym w formie filmu :)
Moze ma pecha do zwyklych filmow to niech zajmie sie animacjami :) a tak poza tym to nie wiem czemu ale mi john carter podobal sie i szkoda ze wiecej nie bylo. Co do tej produkcji to mam watpliwosci niestety.
W koncu, tylko aby mnie nie zawiodlo bo czasami jak tworza cos na sile bo pierwszy byl popularny to nie zawsze sie im to udaje. Ale moglby chociaz nie byc gorszy ood poprzedniego ;)
Proszę czekać…