Jakoś mnie to nie urzeka. Oczywiście jest to po prostu pójście za ciosem i zagrywka pod popularność. Chyba nie zachwyci ani fanów, ani tych, którzy nie znają oryginalnej serii.
Nie jest zły, da się obejrzeć. Największym plusem jest obsada. Zaskakujący Eryk Kulm, jak i postać, którą gra. Fabuła rozwija się nawet ciekawie.
Trzymający w napięciu, dobrze napisany i tak też zagrany. Na niektóre aspekty fabularne trzeba przymknąć oko i po prostu się rozerwać.
Zaskakująco dobry, otwarcie nawiązujący do królowej kryminałów, czyli jedynej w swoim rodzaju Agathy Christie. Klimatyczny, ciekawy, z nieopatrzonymi twarzami.
Nastawiłam się na efekt wow, a tu tylko efekt hę?. Męczący, momentami nawet bardzo. Aktorstwo średnie, okropna muzyka, fabuła średnia.
@Grzegorz_Derebecki
https://fdb.pl/film/863620-daleko-stad
To się tak ma zlewać z plakatem czy to jakiś błąd?
Oj, szkoda, szkoda, bardzo ją lubiłam. Ogromny talent aktorski i muzyczny. Ale cenię ją też za to, że potrafiła szczerze mówić o sobie. Nie każdy to umie. RIP
Dzisiaj odeszła… Przykre to bardzo, jeszcze za wcześnie, dużo za wcześnie nasza pani Stasiu kochana… :/
Niektóre odcinki są naprawdę śmieszne. Lubię sarkazm głównej bohaterki, chociaż nie można jej nazwać matką roku. Hans Gruber wymiata. ;-)
Proszę czekać…