Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Które filmy były najchętniej oglądane przez Polaków w weekend? 0

W miniony weekend w polskich kinach zadebiutował najnowszy film od Patryka Vegi. Jak się zapewne domyślacie, doszło do prawdziwego pogromu. Numer jeden mógł być tylko jeden. Polskie kina należą do Kobiet mafii!

Piotr Stramowski i Aleksandra Popławska w filmie Kobiety mafii, fot. Robert Pałka

Portal FDB posiada niezwykle przydatną funkcję pozwalającą sprawdzić nie tylko REPERTUAR KIN, ale również dokonać zakupu biletu. I właśnie z tych statystyk możemy dowiedzieć się, które tytuły dostępne w polskich kinach cieszyły się największą popularnością.

Jak wspomniałem we wstępie, w miniony weekend doszło do prawdziwego pogromu. Kobiety mafii zaliczyły ponad 66 procent wszystkich rezerwacji! Jest to wynik ponad dziesięciokrotnie wyższy niż produkcja z drugiego miejsca w zestawieniu. Nowe oblicze Greya po dwóch weekend wreszcie znalazło pogromcę. Najnowsze dzieło Vegi prawdopodobnie będzie numerem jeden w polskich kinach jeszcze przez długi czas. Nie jest tajemnicą, że Polacy lubią chodzić na obrazy tego reżysera.

Podium zamyka najnowsza superprodukcja należąca do Kinowego Uniwersum Marvela – Czarna Pantera. Poniżej pierwsza piątka.

# Tytuł Procent sprzedanych biletów
1 Kobiety mafii 66,1%
2 Nowe oblicze Greya 6%
3 Czarna Pantera 5,5%
4 Podatek od miłości 4%
5 Czwarta władza 3%

W przyszły weekend nie spodziewałbym się zmiany lidera. Do kin wchodzą bowiem takie filmy, jak Lady Bird, Czerwona jaskółka czy Jestem najlepsza. Ja, Tonya.

Źrodło: FDB

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Krzysztof 2018-02-26

Zapewne te najgorsze.

befree dragoon1984 2018-02-26

@dragoon1984 :-)

Asmodeusz 2018-02-28

Filmu vegi nie widzialem ale kolejne produkcje przyciagaja setki fanow wiec nie ma sie co dziwic ze I tym razem tak wyszlo

Proszę czekać…