Aktywność

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Sweet_Foxy a nie wiem, może nie banować nowo przybyłych. Był czas, kiedy trochę ten portal zaczął żyć, bo przybywali tutaj ludzie wkurzeni na Filmweb, ale koniec końców fdb tego nie wykorzystało.

Ojciec Mateusz: Sarkofag 17x4 (2017)

Jedna z ciekawszych historii kryminalnych w serialu Ojciec Mateusz. Na prawdę dobry odcinek. Ciekawa jest sama sytuacja z podjęciem pracy Noculowej w agencji Marca. Jak zwykle bardzo dobrzy Stelmaszyk i Sapryk.

Ojciec Mateusz: Medium 32x6 (2024)

Tragiczny odcinek, wręcz debilny. Cała ta sprawa z medium i zachowanie Natalii i inne sprawy z tymi zjawiskami związane są durne. Do mnie to nie dociera i nie bawi.

Komisarz Alex: Prawdziwa śmierć 2x11 (2012)

Niezły odcinek, ciekawa intryga. Wojciechowski i reszta dalej dają radę. O Aleksie nie wspomnę. Leon dowcipny. :) Czasami nie warto być świadkiem.

Rodzinka.pl: Bździągwa 17x6 (2025)

Tragedia jedna wielka. Ten odcinek, jak i inne przypomina mi produkcje nowych Koglów Moglów. Baby stare się drą, nawet są wulgaryzmy. Dzieci zachowują się jak debilni rodzice. Masakra. Jaki to "mistrz" stworzył scenariusz i dialogi?

"Jumanji 3" nadchodzi! Dwayne Johnson potwierdza początek produkcji

Mogą sobie robić nawet Jumanji 7, 8, 9, 10 i 1/2… a i tak pierwowzoru z Robinem Williamsem nie przebiją.

Komisarz Alex: Jest pani w niebezpieczeństwie 24x7 (2025)

Całkiem niezły odcinek. Pokręcona historia i to mi się podoba. :) Ale te podejrzewania starszej byłej aktorki o uduszenie, to lekka przesada.

Ojciec Mateusz: Wybór 17x5 (2017)

Niezły odcinek, Niezła historia i w ogóle niezłe wykonanie jako całość. Ogląda się dobrze. Ciekawy jest ten numer z pierścionkiem, co robi całą intrygę kryminalną.

Namierzony (2025)

Porażka, szkoda czasu.

Heweliusz: Odcinek 1x2 (2025)

Pierwszy odcinek z Szycem, ale trudno mi go ocenić – pojawił się w kilku krótkich scenach. Cieszę się z obecności Justyny Wasilewskiej. To bardzo dobra aktorka, ale niedoceniona i z niezrozumiałych dla mnie powodów często hejtowana. "Musimy uratować armatora" …i zamieść cały syf pod dywan, obwinić za wszystko kapitana, który nie może się już bronić. To było jak płynięcie trumną, prom miał mnóstwo usterek, m.in. po pożarze pokład zalano betonem, przez co był problem ze statecznością, a ci z góry musieli w tej sprawie zrobić gnój, że katastrofa to wina Ułasiewicza.

Proszę czekać…