@Sweet_Foxy a nie wiem, może nie banować nowo przybyłych. Był czas, kiedy trochę ten portal zaczął żyć, bo przybywali tutaj ludzie wkurzeni na Filmweb, ale koniec końców fdb tego nie wykorzystało.
Jedna z ciekawszych historii kryminalnych w serialu Ojciec Mateusz. Na prawdę dobry odcinek. Ciekawa jest sama sytuacja z podjęciem pracy Noculowej w agencji Marca. Jak zwykle bardzo dobrzy Stelmaszyk i Sapryk.
Tragiczny odcinek, wręcz debilny. Cała ta sprawa z medium i zachowanie Natalii i inne sprawy z tymi zjawiskami związane są durne. Do mnie to nie dociera i nie bawi.
Niezły odcinek, ciekawa intryga. Wojciechowski i reszta dalej dają radę. O Aleksie nie wspomnę. Leon dowcipny. :) Czasami nie warto być świadkiem.
Tragedia jedna wielka. Ten odcinek, jak i inne przypomina mi produkcje nowych Koglów Moglów. Baby stare się drą, nawet są wulgaryzmy. Dzieci zachowują się jak debilni rodzice. Masakra. Jaki to "mistrz" stworzył scenariusz i dialogi?
Mogą sobie robić nawet Jumanji 7, 8, 9, 10 i 1/2… a i tak pierwowzoru z Robinem Williamsem nie przebiją.
Całkiem niezły odcinek. Pokręcona historia i to mi się podoba. :) Ale te podejrzewania starszej byłej aktorki o uduszenie, to lekka przesada.
Niezły odcinek, Niezła historia i w ogóle niezłe wykonanie jako całość. Ogląda się dobrze. Ciekawy jest ten numer z pierścionkiem, co robi całą intrygę kryminalną.
Porażka, szkoda czasu.
Pierwszy odcinek z Szycem, ale trudno mi go ocenić – pojawił się w kilku krótkich scenach. Cieszę się z obecności Justyny Wasilewskiej. To bardzo dobra aktorka, ale niedoceniona i z niezrozumiałych dla mnie powodów często hejtowana. "Musimy uratować armatora" …i zamieść cały syf pod dywan, obwinić za wszystko kapitana, który nie może się już bronić. To było jak płynięcie trumną, prom miał mnóstwo usterek, m.in. po pożarze pokład zalano betonem, przez co był problem ze statecznością, a ci z góry musieli w tej sprawie zrobić gnój, że katastrofa to wina Ułasiewicza.
Proszę czekać…