@Sweet_Foxy Wyłączyć, dostosować – technicznie powinna być to łatwiejsza część do zrobienia.
Wiesz, Ty masz tutaj wszystko na głowie, nawet sobie nie wyobrażam ile to roboty :) W moim przypadku odkąd założyłem konto dostałem dosłownie kilka powiadomień. Nawet info o zatwierdzeniu treści przychodzi na emaila.
Koniec końców wszystko sprowadza się do tego czy to co jest w powiadomieniu jest interesujące dla użytkownika.
Proroctwa nie wytrwałem ale trzecią część chętnie zobaczę na dużym ekranie.
O Yazoo…Po co?
Pytanie brzmi: kiedy trafi do netu?
@Snajper315, pod warunkiem, że da się to od razu wyłączyć. Nie wyobrażam sobie dostawać powiadomienia, że ktoś polubił moją ocenę czy mój komentarz albo napisał komentarz do jakiegoś filmu czy osoby, którą lubię. :)
To ja dorzucę swoje przemyślenia. Nie wiem czy wiecie jak działa pepper (stronka z promocjami). Tam postawiono na tworzenie zaangażowania społeczności. Jeśli użytkownik choć minimalnie wchodzi w interakcję z serwisem to dostaje później masę powiadomień. Ktoś polubił komentarz, ktoś napisał coś pod tą samą promocją itp. Dzięki temu "jest po co wchodzić", cały czas coś się dzieje.
Warto zaadaptować ten mechanizm do fdb, wybierać treści algorytmem, konkretnie pod użytkownika i wysyłać powiadomienia. Poza doborem treści kluczem jest żeby nie przesadzić z ilością, jak ktoś uzna że to spam to nawet nie będzie zaglądać w powiadomienia.
To nie jest coś co przyciągnie nowych użytkowników samo z siebie, ale (zrobione z głową) pozwoli na utrzymanie obecnych (i przyszłych) u nas.
@Sweet_Foxy a nie wiem, może nie banować nowo przybyłych. Był czas, kiedy trochę ten portal zaczął żyć, bo przybywali tutaj ludzie wkurzeni na Filmweb, ale koniec końców fdb tego nie wykorzystało.
Jedna z ciekawszych historii kryminalnych w serialu Ojciec Mateusz. Na prawdę dobry odcinek. Ciekawa jest sama sytuacja z podjęciem pracy Noculowej w agencji Marca. Jak zwykle bardzo dobrzy Stelmaszyk i Sapryk.
Proszę czekać…