Aktywność

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Agnieszka_Chmielewska_Mulka temat założyła @Sweet_Foxy bo poprosiłem ją o to na discord. Discord (chat) jest dostępny dla każdego i czasem zgłaszane są tam jakieś uwagi, i rozmowy. FDB ma też swoją stronę na Facebooku. Dodatkowo jak wchodzisz na weryfikacje jest tam duży żółty napis na temat discorda – może faktycznie powinniśmy go jakoś lepiej promować. Co do pomysłów do realizacji mam ich trochę w planie ale niektóre nie wymagają żadnej pracy programistycznej i możemy je łatwo wdrożyć np reality tv.

@chemas wydaje mi się, że wpis Agnieszki nikogo nie atakował więc nie potrzebnie takie uwagi dawać.

Ogólnie nie wydaje mi się by ktoś tu miał jakieś złe intencje. A na kanał zapraszamy wszystkich :) O ile na kanale często rozmawiamy o jakiś pomysłach to zawsze potem informujemy o tym na forum bądź też jeśli jest to jakaś kluczowa zmiana wrzucamy temat do dyskusji i tak właśnie było w tym przypadku.

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Lillu Nie wszystkie reality show są złe. Te z przetrwaniem na wyspie w niełatwych warunkach, z różnymi zadaniami są całkiem niezłe.

Mutants of Nature Cove (2024)

to jest zdecydowanie jeden z najgorszych syfów jakie widziałem

Kruk (2024)

Nie oglądałem oryginału, więc nie będę porównywał. Film ma swoje lepsze i gorsze momenty, wyraźnie najlepsza rola Skarsgarda. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. 7-/10

Stawka większa niż życie: Edyta 1x14 (1967)

Jeden z najlepszych odcinków tego serialu. Karewicz przeszedł sam siebie, ale tu jest wszystko niesamowicie dopracowane. Pełna perfekcja! Odcinek jak i cały serial jest niesamowity. Zawieruszanka jako Edyta niesamowita!

Stawka większa niż życie: Edyta 1x14 (1967)

właśnie oglądam, masz całkowitą rację!

Milczenie (2020)

Ciekawy, z zakończeniem, które mnie usatysfakcjonowało.

Upiorne opowieści po zmroku (2019)

Całkiem dobry i oryginalny horror. Opowieści spokojnie mogłyby się znaleźć w Creepypaście albo serialu Channel Zero.

Upiorne opowieści po zmroku (2019)

Co było skopiowane? Pytam z ciekawości, bo w sumie niczego skopiowanego poza nawiedzonym dworem i halloweenową zemstą nie wyłapałam.

Potwór z morza (1961)

"Humanoidy z głębiny" bardziej mi się podobały. Tutaj za dużo zbędnej paplaniny, za mało potwora. Chociaż może to i lepiej, bo jego wygląd to żenada. "Potwora z morza" chyba kręcono w tym samym czasie co "Ostatnią kobietę na ziemi", bo i dekoracje podobne, i ci sami aktorzy.

Proszę czekać…