Aktywność

Przyjaciele: Ten z napadem 9x15 (2003)

Ten odcinek z Goldlubem mnie po prostu rozwalił!!! Joey jest the best! nie ma dwóch zdań. Goldblum wszedł w rolę niesamowicie. Wielki szacunek dla aktora.

Asterix w Brytanii (1986)

Ha ha ha :))) Cały czas śmieszy i cieszy człowieka.! Cała ta seria jest po prostu niesamowita. Proponuję oglądać z oryginalnym dubbingiem. Lektor nic a nic nie przeszkadza.

Mit: Opowieść z Krainy lodu (2019)

Opowieść na siłę sygnowana marką "Kraina Lodu". Ładna animacja, plus za muzykę, ale czegoś mi zabrakło.

Oni (2006)

Dobry dreszczowiec i mocny, zapadający w pamięć. Intrygujące zakończenie.

"Obecność" powraca - powstaje filmowy prequel kultowej serii horrorów

Widać chcą tę serię wycisnąć do dna. Chociaż w sumie nie dziwota skoro dobrze zarabia.

Ghostface powraca! Pierwszy zwiastun "Krzyku VII"!

Zakończylem przygodę z tą serią na części 4. Pierwsze 3 fajne, czwarta bardzo średnia. Raczej się za to nie wezmę.

Ostatnia kobieta na Ziemi (1960)

Dobry punkt wyjścia – ich dwóch, ona jedna i nikt więcej. Niestety całość nudna i mało angażująca. To bardziej tandetna drama, niż walka o przetrwanie (zastanawianie się, co będzie, gdy zapasy się skończą itd.).

Filmy i seriale sportowe - czy je rozpoznajesz?

3/10 i tyle z tych filmów rzeczywiście obejrzałem :-)

Na sygnale: Męska duma 1x768 (2025)

Coraz więcej bzdur scenariuszowych. Tak to jest jak się coś ciągnie przez ponad siedemset odcinków. Sytuacje wręcz nie możliwe, żeby się wydarzyły. Oj producenci, chyba się wyczerpują pomysły.

Na sygnale: Najwyższa stawka 1x767 (2025)

Nie taki najgorszy ten odcinek. Straszna głupota z tą aukcją na rzecz paramedyków. Ale są sytuacje życiowe są i jest okej. Da się obejrzeć.

Proszę czekać…