Ten odcinek z Goldlubem mnie po prostu rozwalił!!! Joey jest the best! nie ma dwóch zdań. Goldblum wszedł w rolę niesamowicie. Wielki szacunek dla aktora.
Ha ha ha :))) Cały czas śmieszy i cieszy człowieka.! Cała ta seria jest po prostu niesamowita. Proponuję oglądać z oryginalnym dubbingiem. Lektor nic a nic nie przeszkadza.
Opowieść na siłę sygnowana marką "Kraina Lodu". Ładna animacja, plus za muzykę, ale czegoś mi zabrakło.
Dobry dreszczowiec i mocny, zapadający w pamięć. Intrygujące zakończenie.
Widać chcą tę serię wycisnąć do dna. Chociaż w sumie nie dziwota skoro dobrze zarabia.
Zakończylem przygodę z tą serią na części 4. Pierwsze 3 fajne, czwarta bardzo średnia. Raczej się za to nie wezmę.
Dobry punkt wyjścia – ich dwóch, ona jedna i nikt więcej. Niestety całość nudna i mało angażująca. To bardziej tandetna drama, niż walka o przetrwanie (zastanawianie się, co będzie, gdy zapasy się skończą itd.).
3/10 i tyle z tych filmów rzeczywiście obejrzałem :-)
Coraz więcej bzdur scenariuszowych. Tak to jest jak się coś ciągnie przez ponad siedemset odcinków. Sytuacje wręcz nie możliwe, żeby się wydarzyły. Oj producenci, chyba się wyczerpują pomysły.
Nie taki najgorszy ten odcinek. Straszna głupota z tą aukcją na rzecz paramedyków. Ale są sytuacje życiowe są i jest okej. Da się obejrzeć.
Proszę czekać…