"Humanoidy z głębiny" bardziej mi się podobały. Tutaj za dużo zbędnej paplaniny, za mało potwora. Chociaż może to i lepiej, bo jego wygląd to żenada. "Potwora z morza" chyba kręcono w tym samym czasie co "Ostatnią kobietę na ziemi", bo i dekoracje podobne, i ci sami aktorzy.
Ten odcinek z Goldlubem mnie po prostu rozwalił!!! Joey jest the best! nie ma dwóch zdań. Goldblum wszedł w rolę niesamowicie. Wielki szacunek dla aktora.
Ha ha ha :))) Cały czas śmieszy i cieszy człowieka.! Cała ta seria jest po prostu niesamowita. Proponuję oglądać z oryginalnym dubbingiem. Lektor nic a nic nie przeszkadza.
Opowieść na siłę sygnowana marką "Kraina Lodu". Ładna animacja, plus za muzykę, ale czegoś mi zabrakło.
Dobry dreszczowiec i mocny, zapadający w pamięć. Intrygujące zakończenie.
Widać chcą tę serię wycisnąć do dna. Chociaż w sumie nie dziwota skoro dobrze zarabia.
Zakończylem przygodę z tą serią na części 4. Pierwsze 3 fajne, czwarta bardzo średnia. Raczej się za to nie wezmę.
Dobry punkt wyjścia – ich dwóch, ona jedna i nikt więcej. Niestety całość nudna i mało angażująca. To bardziej tandetna drama, niż walka o przetrwanie (zastanawianie się, co będzie, gdy zapasy się skończą itd.).
3/10 i tyle z tych filmów rzeczywiście obejrzałem :-)
Coraz więcej bzdur scenariuszowych. Tak to jest jak się coś ciągnie przez ponad siedemset odcinków. Sytuacje wręcz nie możliwe, żeby się wydarzyły. Oj producenci, chyba się wyczerpują pomysły.
Proszę czekać…