Aktywność

Na sygnale: Najwyższa stawka 1x767 (2025)

Nie taki najgorszy ten odcinek. Straszna głupota z tą aukcją na rzecz paramedyków. Ale są sytuacje życiowe są i jest okej. Da się obejrzeć.

Ojciec Mateusz: Niewidzialny 24x1 (2020)

Odcinek w porządku. Pomysł z tą żywą rzeźbą bardzo oryginalny. Sama intryga kryminalna też ciekawa. Ogólnie to jeden z ciekawszych odcinków Ojca Mateusza.

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Sweet_Foxy Spóźniona, nieoglądająca ale starająca się spojrzeć obiektywnie.. Nie miałabym problemu z progamami tv, paradokeumentami, true-crime. Ale jak sobie pomyślę o reality show to aż mnie plomby swędzą. Zdaję sobie sprawę, że wylewa się to teraz zewsząd, konsumpcja treści się zmienia, idąc za ciosem to i talent show – wszak tam też gwiazdy i gwiazdeczki, ale czy naprawdę jest to wartością dodaną? Czy przyciągnie, a jeśli tak to czy Ci przyciągacze zostaną? Nie wiem. Nikomu nic nie ujmując, rzecz jasna.
Niemniej oponować nie będę.
Cóż.. Tęskno za czasami kiedy MTV była stacją muzyczną..:))

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Sweet_Foxy Moja skromna osoba została wymieniona więc postanowiłem się wypowiedzieć. Mnie by nie przeszkadzały gry czy reality show na fdb. Co do gier na fw osoby interesujące się nimi w pierwszej kolejności nie kierują się na Filmweb. Ja traktuję opis gier na fw jako taki poboczny dodatek, mniej istotny. Są bardziej znane i duże portale które zajmują się tylko tym.
A jak przyciągnąć więcej osób na Fdb ? To dobre pytanie. Problem w tym że Filmweb wykroił sobie dużą część tortu dla siebie, można lubić ten portal lub nie ale trudno go przeoczyć.
Dla mnie wielkość filmwebu z czasem stała się wadą, zbyt dużo chamstwa i januszowania. Teraz coś co was zaskoczy, w tym że fdb jest skromniejszy tkwi pewna zaleta, jest spokojniej, bardziej kulturalnie. I tego troszkę szukałem. Wiem że moja wypowiedź może nie bardzo odpowiada na pytanie co zrobić żeby było więcej, mocniej, lepiej.

Misery (1990)

To jest mistrzostwo i nie mówię o prozie, czy grze. Tutaj mamy jedynie cztery postaci, a co budują to ich.

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Agniesza_Chmielewska_Mulka Wydaje mi się pani Agnieszko, że to będzie dobre rozwinięcie. Pozdrawiam.

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Sweet_Foxy Nie mam nic przeciw, pomimo że z tego rodzaju programów to znam może pierwsze "Big Brother" i "Bar" to tego typu często się ponoszą znajomością. A gdy są emitowane, to mocno.

Naga broń (2025)

Świetny powrót klasycznej komedii, gag za gagiem, zbiór absurdów, a tym samym jest również ciąg fabularny, Liam Neeson, Pam świetnie odnaleźli się w tej komedii, nawet twórcy filmu na napisach wciąż bawią się z widzami. Początek z dziewczynką w banku troche zbyt przerysowany jak na tego typu komedie, ale potem jest świetnie !

Ghostface powraca! Pierwszy zwiastun "Krzyku VII"!

Lubię tą serię i z przyjemnością obejrzę kolejną część. Wszystkich niestety nie oglądałem. Koniecznie trzeba nadrobić przed seansem siódemki. :)

Komisarz Alex: Mordercze lato 2x1 (2012)

Puchała to straszny pantoflarz, ale glina dobry. :) W ogóle jeden z nielicznych, jak nie jedyny z odcinków poza miastem. Mazury chyba. Fajna atmosfera, ciekawa historia. Fajnie się ogląda.

Proszę czekać…