Aktywność

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Agnieszka_Chmielewska_Mulka, właśnie z tego powodu, że nie wszyscy się udzielają na czacie, temat został założony tutaj, a dyskusja streszczona. Plus powiadomienia do tak dużej liczby osób, aby nie przeoczyły. Miłego!

Ranczo: Klauzula sumienia 10x11 (2016)

Jak już nie ma pomysłów, to się wymyśla nowe niewiarygodne, albo przerabia stare na nowo, ale fatalnie. Tak jest w tym przypadku. Słynna ławeczka już nie śmieszy. Wójt i Czerepach też nie śmieszą. Słabo.

Komisarz Alex: Kret 22x13 (2024)

No i się wydało kto jest kretem, o czym miałem prawie pewność już wcześniej. Z tych nowszych to jeden z lepszych odcinków Komisarza Alexa. W miarę dobrze się ogląda.

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Agnieszka_Chmielewska_Mulka nawzajem. A do discorda kanału ogólnego wszyscy mają dostęp, a nie korzystają z tego. Tam się lepiej prowadzi takie dyskusje, bo jest to jak czat i leci w czasie bieżącym. Na forum już nie. Nie musisz brać udziału. nikt nie zmusza, co nie zmienia faktu, że zrobiłaś wycieczkę osobistą.

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Chemas Jak sam zauważyłeś – tylko Wy uczestniczyliście w tej dyskusji na Discordzie. Może dlatego, że nie wszyscy użytkownicy tego portalu mają tam dostęp. Nie wiedzą, że tam odbywają się dyskusje. Dlaczego tego typu dyskuje nie prowadzone są na tym forum, żeby każdy użytkownik mógł brać udział w tych dyskusjach? Czy nie taką rolę powinno spełniać właśnie to forum ?

P.S. Kto tu pisze, że Sweet_Foxy promuje idee dodawania w bazie reality ? Kto tu kogoś oskarża o działanie na forum ? A potem zdziwienie – że brak chętnych do dyskusji…

Życie jest za krótkie – nie ma sensu psuć sobie humoru

Tyle z mojej strony – więcej nie będę brała udziału w dyskusjach na tym portalu

pozdrawiam Wszystkich

Miłego dnia

Trzy kolory: Niebieski (1993)

Mi bardzo przypadł do gustu, jako że kocham stare kino, to i nie mógłbym odmówić sobie przyjemności z obcowania z "Trzema kolorami" Krzysztofa Kieślowskiego. Całkiem zgrabna realizacja, muzyka Zbigniewa Preisnera też niczego sobie, a Juliette Binoche po prostu rewelacyjna. Ona po prostu stała się zamyśloną i przygnębioną Julie de Courcy, która jest w żałobie i nie ma całkowitego zaufania do ludzi. Nie trzeba być noworodkiem, żeby wiedzieć, że ludzie są nieobliczalni i nigdy nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Benoit Regent jako Olivier czy Emmanuelle Riva jako matka Julie wypadają na plus, jednak z aktorów największymi oklaskami przyjąłem właśnie Juliette Binoche. 8/10

Ghostface powraca! Pierwszy zwiastun "Krzyku VII"!

No nieźle się zapowiada

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Sweet_Foxy i inni… Generalnie jestem za dodaniem programów typu reality, teledysków i gier, o ile będzie to dobrze rozwiązane w filmografii osób. Już teraz są tam rzeczy, które mi przeszkadzają (o czym czasem pisałem na forum lub Discordzie) — np. wyświetlanie atrybutów czy pomieszanie ról głosowych i aktorskich. Może warto też zastanowić się nad innymi wskazywanymi przez innych użytkowników pomysłów, bo samo kopiowanie rozwiązać z IMDb czy Filmwebu w żadnym stopniu nie wyróżnia FDB.

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Sweet_Foxy Proponuję dodać możliwość dodawania teledysków. Wielu uznanych filmowców pracowało przy ich tworzeniu.

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Sweet_Foxy @roksana_goly
ja miałem podobnie, byłem użytkownikiem filmweb, ale zmęczyły mnie te patologiczne dyskusje na forum, poza tym dodanie czegoś graniczyło z cudem, terminy rozpatrzenia ho ho… odrzuty z byle powodu – a tu poznałem grono fajnych ludzi, otwartych na pomoc, współpracę i tworzenie czegoś wartościowego i za to Wam wszystkim dziękuję!
jaka będzie przyszłość FDB? – nie wiem – ale ja tu zostaję i zaakceptuję wszelkie zmiany :)

Proszę czekać…