@jacks Mój błąd, że to zatwierdziłem. A tam jest przecież informacja: "Obejrzyj w ramach pakietu Prime". Czyli można obejrzeć w subskrypcji, a wypożyczenie czy kupno do dodatkowa oferta. W sumie to zamieszanie z tymi wypożyczeniami. Moim zdaniem powinny takie być przyjmowane.
Jeden z najlepszych odcinków serialu Malanowski i Partnerzy, jaki oglądałem. Super historia. Obejrzałem z wielką przyjemnością. Para detektywów i sam Malanowski o dziwo dobrze odegrane role.
@jacks, ale ten film jest w pakiecie Prime. Można go też wypożyczyć, ale jak najbardziej można go obejrzeć, mając Prime. Mam i sprawdziłam.
Historia sensacyjna nie najgorsza, ale gorzej z wykonaniem. Jeden z nudniejszych odcinków Malanowskiego i partnerów. Producenci się nie postarali.
@Chemas @Grzegorz_Derebecki @Sweet_Foxy @amondemon76
Czy tylko mi się zdaje czy system sam dodaje błędnie filmy np. do Amazona? Wczoraj usuwałem mnóstwo linków do rentali np. https://fdb.pl/contents/2419810 a dzisiaj dla pewności sprawdzam i widzę, że link ponownie wisi https://fdb.pl/film/1082529-terrifier-3. Takich przykładów mam mnóstwo. WTF?
Kolejny słaby odcinek z Rogacewiczem i pozostałymi z ekipy. Chyba tylko Bondyra zachował w miarę klasę. No i ta Warszawa. Twórcy zrobili wielki błąd dla mnie przenosząc serial do Warszawy. Denerwująca jak zawsze Zośka i słaby w swym mentorstwie Lubaszenko.
W miarę odcinek, chociaż zachowanie Natalii znowu nadnaturalne, ale pewnie tak miało być dla scenariusza i całej historii. Ogląda się całkiem przyjemnie.
Ciekawy temat – tzw. panic room w domu (szkoda, że bez wyposażenia na wypadek napaści 😏). Kiedy widzę jak DWIE osoby wprowadzają się do takiego wielkiego domu (piętrowego, z taką ilością pomieszczeń), to zastanawiam się – na wuj im taka wielka chata? Wątek z chorobą córki głównej bohaterki z powodów prywatnych jest dla mnie ważny, chociaż szkoda, że widzowi lepiej wszystkiego nie wytłumaczono. "Poziom cukru spadł do 40." I jak człowiek niezorientowany w temacie ma z tego coś skumać i wiedzieć, że norma to 70-120? No, ale dobra, czepiam się.
W miarę ujdzie ten odcinek Mateusza. Nawet dość ciekawa historia sensacyjna. No ale, postacie niektóre to tak ponaciągali w zachowaniach, że nie wiem czy gorzej było. Szczególnie chodzi jak zwykle o Natalię.
Ciekawy numer z tą drabiną, chociaż może nie za bardzo oryginalny, ale ciekawy. W ogóle niezły odcinek. Mógł na tą drabinę wleźć ten komornik. ;)
Proszę czekać…