@BBi sukces Puchatka otworzył im drogę
@dawidek98 wielkie dzięki za tą recenzję, tak sobie skaczę po różnych polskich serialach i faktycznie trochę o tym zapomniałem, a przecież za dzieciaka się oglądało. Mam nawet książkę.
Dzięki Dawidek, że mi przypomniałeś o tym rewelacyjnym polskim serialu historycznym. Pamiętam jak najbardziej. Kolejna pozycja do odświeżenia. Koniecznie. Na pewno jest to lepsza produkcja od Krzyżaków.
Parodia stylizowana na lata 50
Nie taki najgorszy ten familijniak. Całkiem dobrze się ogląda. Historia może nie jakaś nie wiadomo jaka, ale dzieciaki dobrze zagrały. Generalnie przyjemny seans.
Szkoda mi to pisać, ale jest to niepotrzebny i nic nie wnoszący remake z nadmiernymi efektami CGI.
Nie było tak źle, ale ilość wątków trochę mnie przytłoczyła – 40. rocznica ślubu, kłótnie zięciów, zakochany marszand, kłótnie teściów… Nie potrafiłam się na tym wszystkim skupić. Seria się już chyba wyczerpuje. BTW Nie zauważyłam, że Odile zagrała inna aktorka (przypadkiem przeczytałam to w ciekawostkach na FW). Te wszystkie siostry już mi się zlewają w jedno.
"Trump to Harry Potter finansów" – co kurła? Udana kontynuacja. Szkoda tylko, że nie pokazano jak Claude i Marie byli w odwiedzinach u teściów swoich córek. Rozumiem, że trzeba było coś zostawić na kolejną część.
Do produkcji z motocyklistami mam słabość ("W pogoni za cieniem" 🩷). Dobrze się to oglądało. Sonny Landham sztos.
Proszę czekać…