Aktywność

Znak orła (1977 - 1977)

@dawidek98 wielkie dzięki za tą recenzję, tak sobie skaczę po różnych polskich serialach i faktycznie trochę o tym zapomniałem, a przecież za dzieciaka się oglądało. Mam nawet książkę.

Znak orła (1977 - 1977)

Dzięki Dawidek, że mi przypomniałeś o tym rewelacyjnym polskim serialu historycznym. Pamiętam jak najbardziej. Kolejna pozycja do odświeżenia. Koniecznie. Na pewno jest to lepsza produkcja od Krzyżaków.

The Giant Spider (2013)

Parodia stylizowana na lata 50

Kleks i wynalazek Filipa Golarza (2024)
A więc mamy drugą część nowej odsłony Akademii Pana Kleksa. Na pierwszej byłem w kinie i na drugą z kumplem się wybieramy. Mają u mnie grać gdzieś za tydzień.
K9: Łowcy skarbów (2014)

Nie taki najgorszy ten familijniak. Całkiem dobrze się ogląda. Historia może nie jakaś nie wiadomo jaka, ale dzieciaki dobrze zagrały. Generalnie przyjemny seans.

Mufasa: Król Lew (2024)

Szkoda mi to pisać, ale jest to niepotrzebny i nic nie wnoszący remake z nadmiernymi efektami CGI.

A oni dalej grzeszą, dobry Boże! (2021)

Nie było tak źle, ale ilość wątków trochę mnie przytłoczyła – 40. rocznica ślubu, kłótnie zięciów, zakochany marszand, kłótnie teściów… Nie potrafiłam się na tym wszystkim skupić. Seria się już chyba wyczerpuje. BTW Nie zauważyłam, że Odile zagrała inna aktorka (przypadkiem przeczytałam to w ciekawostkach na FW). Te wszystkie siostry już mi się zlewają w jedno.

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! (2019)

"Trump to Harry Potter finansów" – co kurła? Udana kontynuacja. Szkoda tylko, że nie pokazano jak Claude i Marie byli w odwiedzinach u teściów swoich córek. Rozumiem, że trzeba było coś zostawić na kolejną część.

Policjanci z Miami: Wikingowie piekieł 3x22 (1987)

Do produkcji z motocyklistami mam słabość ("W pogoni za cieniem" 🩷). Dobrze się to oglądało. Sonny Landham sztos.

Proszę czekać…