Oglądam właśnie już któryś raz i zaczynam dostrzegać pewne motywy, których wcześniej nie widziałem. Ta komedia jest mistrzowska, De Niro przeszedł sam siebie jako gangster w depresji (ale nie do końca), Billy Crystal jako psychiatra z przypadku the best! Dojrzałem inne walory tego filmu. W zasadzie mocno się wahałem między 9 a 10. Końcówka rozwala!!! A tak w ogóle, dużo odniesień do Ojca Chrzestnego.
Przeciętniak niestety. Za wiele nie pokazuje, nie pokazuje w ogóle swojej osobowości w grze aktorskiej. Nie wystarczy wyglądać jak Pitbull, żeby być aktorem z pełnej gęby.
Właśnie przypadkiem trafiłem na ten film i sobie odnowiłem. Słabo, słabo, słabo. Vega chyba stwierdził, że jak zrobił rewelacyjnego Putbilla, tego pierwszego, to może dalej lecieć po bandzie i zbierać kupony. No i niestety niektórzy się na to łapią. Ja nie. Dziwię się, że się tylu aktorów na to złapało, Vega to kasa. Szkoda mi tych aktorek, które w tym czymś zagrały. Tu w ogóle nie ma polotu żadnego, świeżości, jaką miał na początku kariery. Stramowski beznadziejny.
jeden z wielu
Tragedia. Zmierzch przy tym gniocie jest arcydziełem. Faktycznie zaczynało się interesująco w miarę, ale później to porażka jedna wielka. Nigdy więcej takich badziewi!
Film "Terrifier 3" pokazywany 6.10 w ramach Biforu na seansie z odtwórcą głównej roli, film "Kolacja po amerykańsku" pokazany w ramach seansu niespodzianki.
@k_malecki Ha! Ale to akurat jest chyba kamyczek do mojego ogródka. Bo skoro tylko jedna wersja nazwiska, to która? Skoro są dwie polskie.
Najzabawniejsza z komedyjek z Chaplinem póki co.
Jak na tamte czasy bardzo fajna niema komedyjka to musiała być.
@Chemas, widzę, że po sześciu latach od Twojego komentarza średnia tego czegoś spadła do 2,7. A to i tak za wysoka ocena. :)))
Proszę czekać…