Animowany 1971

Przedstawiamy listę 10 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 1971 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Pomocy! To banda Kudłacza! 6.0

Serial opowiada o przygodach trzech zabawnych misiów mieszkających w zoo. Każdy z nich ma już dość życia w klatce i dlatego każdej nocy przechytrzają dozorcę i uciekają w poszukiwaniu lepszych warunków do życia i świetnej zabawy.

Hella Superdziewczyna

Hella, niewielkiego wzrostu dziewczynka, była wychowywana w szkole ninja. Pomaga każdemu, kto potrzebuje jej pomocy, dzięki czemu ma wielu przyjaciół. Mimo to bywają chwile, kiedy dziewczynka czuje się samotna. Nie jest jednak zgorzkniała, a zawsze wrażliwa na czyjąś krzywdę.


Jackson 5ive

Po sukcesie animowanej serii The Beatles, stacja ABC stworzyła serię Jackson 5ive. Każdy odcinek prezentuje co najmniej jeden utwór zespołu. W odróżnieniu od serii The Beatles, Jacksonowie byli uczestnikami powstawania serialu. W latach 80, gdy wzrosła popularność Michaela Jacksona, seria została wskrzeszona przez wiele stacji telewizyjnych.

Słowa kluczowe