Familijny 1971

Przedstawiamy listę 7 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 1971 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Pomocy! To banda Kudłacza! 6.0

Serial opowiada o przygodach trzech zabawnych misiów mieszkających w zoo. Każdy z nich ma już dość życia w klatce i dlatego każdej nocy przechytrzają dozorcę i uciekają w poszukiwaniu lepszych warunków do życia i świetnej zabawy.

Hella Superdziewczyna

Hella, niewielkiego wzrostu dziewczynka, była wychowywana w szkole ninja. Pomaga każdemu, kto potrzebuje jej pomocy, dzięki czemu ma wielu przyjaciół. Mimo to bywają chwile, kiedy dziewczynka czuje się samotna. Nie jest jednak zgorzkniała, a zawsze wrażliwa na czyjąś krzywdę.


Jackson 5ive

Po sukcesie animowanej serii The Beatles, stacja ABC stworzyła serię Jackson 5ive. Każdy odcinek prezentuje co najmniej jeden utwór zespołu. W odróżnieniu od serii The Beatles, Jacksonowie byli uczestnikami powstawania serialu. W latach 80, gdy wzrosła popularność Michaela Jacksona, seria została wskrzeszona przez wiele stacji telewizyjnych.

The Waltons

Waltonowie prowadząc swój własny tartak usiłują przeżyć czas Wielkiej Depresji Ekonomicznej. Serial jest sagą rodziny Waltonów widzianą oczami jednego z jej członków, Johna Boy’a. John pragnie zostać powieściopisarzem. Krok po kroku realizuje swoje marzenie. Na każdym etapie życia wspiera go wielopokoleniowa rodzina na którą, mimo różnorakich problemów zawsze może liczyć.

Słowa kluczowe