Horror 2009

Przedstawiamy listę 9 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Horror z 2009 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Pamiętniki wampirów 7.8

Vampire Diaries to adaptacja bestsellerowej serii książek autorstwa L.J. Smith, których główną bohaterką jest Elena Gilbert (Nina Dobrev). Dziewczyna jest obiektem westchnień dwóch braci wampirów, dobrego (Paul Wesley) i złego (Ian Somerhalder), którzy rywalizują o jej duszę.

Split

Serial "Split" opowiada historię nastolatki, która wraz z przyjacielem rozpoczyna naukę w liceum. Dyrektorem szkoły jest surowy i zimny członek organizacji walczącej od 1000 lat z wampirami. Życie dziewczyny zacznie się komplikować gdy odkryje tajemnice o swoim życiu i zakocha się w nowym, tajemniczym uczniu.


Wyspa Harpera 7.4

Serial jest horrorem, który przedstawia historię grupy przyjaciół spotykających się świętując wesele na wyspie u wybrzeża Seattle. Owa wyspa znana jest z tajemniczych morderstw jakich dokonano 7 lat wcześniej. Napięcie wzrasta kiedy przybysze zaczynają po kolei umierać. Czyżby morderca powrócił, czy to ktoś z grupy wykańcza swoich przyjaciół?

Klinika Strachu 6.0

Zapraszamy do Fear Clinic (Kliniki strachu), sieciowej serii AXN, w której występuje legenda horrorów, Robert Englund (Koszmar z ulicy wiązów), wcielający się w postać maniakalnego geniusza medycyny, Andovera. Obsesją doktora jest znalezienie lekarstwa na lęki ludzkości za pomocą komory strachu - zaprojektowanego przez niego urządzenia, które jest w stanie przywołać najbardziej przerażające lęki. Ekstremalne metody Andovera sprawią, że jego niechętni do współpracy pacjenci zostaną wyleczeni na zawsze lub zginą w trakcie terapii.

Słowa kluczowe