Horror 2009

Przedstawiamy listę 9 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Horror z 2009 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Split

Serial "Split" opowiada historię nastolatki, która wraz z przyjacielem rozpoczyna naukę w liceum. Dyrektorem szkoły jest surowy i zimny członek organizacji walczącej od 1000 lat z wampirami. Życie dziewczyny zacznie się komplikować gdy odkryje tajemnice o swoim życiu i zakocha się w nowym, tajemniczym uczniu.

Wyspa Harpera 7.4

Serial jest horrorem, który przedstawia historię grupy przyjaciół spotykających się świętując wesele na wyspie u wybrzeża Seattle. Owa wyspa znana jest z tajemniczych morderstw jakich dokonano 7 lat wcześniej. Napięcie wzrasta kiedy przybysze zaczynają po kolei umierać. Czyżby morderca powrócił, czy to ktoś z grupy wykańcza swoich przyjaciół?

Pamiętniki wampirów 7.9

Vampire Diaries to adaptacja bestsellerowej serii książek autorstwa L.J. Smith, których główną bohaterką jest Elena Gilbert (Nina Dobrev). Dziewczyna jest obiektem westchnień dwóch braci wampirów, dobrego (Paul Wesley) i złego (Ian Somerhalder), którzy rywalizują o jej duszę.


Klinika Strachu 6.0

Pięcioro młodych ludzi przyjeżdża do kliniki specjalizującej się w leczeniu fobii prowadzonej przez niesławnego dr Andovera. Jednak ich najgorsze koszmary zaczynają się fizycznie manifestować w świecie rzeczywistym i zakłócać, bardziej niż do tej pory, rzeczywistość postrzeganą przez pacjentów. Czyżby obsesyjne pragnienie dr Andovera, by uleczyć wszystkie lęki ludzkości i stworzona przez niego Sala Strachu mają z tym coś wspólnego? Tam budzą się do życia koszmary pacjentów pozostawiając im tylko dwa wyjścia: wyzdrowieć lub... umrzeć.

Słowa kluczowe