Przygodowy 1966

Przedstawiamy listę 13 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 1966 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Star Trek 7.2

Kosmos...ostateczna granica. Oto podróże Statku Kosmicznego Enterprise, w pięcioletniej misji, by badać nowe, obce światy, szukać nowych form życia i nowych cywilizacji, śmiało podążać tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek.

Czterej pancerni i pies 7.6

Serial telewizyjny bijący wszelkie rekordy popularności wśród kilku pokoleń widzów. Przedstawia wojenne losy dzielnej załogi czołgu Rudy i psa Szarika. Sformowana daleko od okupowanej Polski załoga czterech pancernych przemierza szlak bojowy prowadzący aż do Berlina. Bohaterowie wiodą codzienne życie żołnierzy, pełne niebezpieczeństw, czasem humorystycznych sytuacji, co cementuje ich przyjaźń. Jako zwycięzcy wracają do Polski, uroczyście witani w stolicy Śląska - Katowicach. Wkrótce świętują zaręczyny trzech par. Wojenna historia czterech przyjaciół, harmonijnie godząc odwieczny kontrast między romantyzmem a codziennością, nadaje zwyczajności żołnierskiego trudu walor niezwykłości - dlatego stała się bestsellerem pięćdziesięciolecia.

Space Ghost 7.4

Składający się z dziesięciu odcinków serial, przedstawiający przygody Kosmicznego Ducha i jego pomocników. Nasi bohaterowie dysponując nowoczesną technologią i niezwykłymi umiejętnościami, przemierzają kosmos walcząc z wszelkiego typu potworami, tyranami i robotami.


Niewiarygodne przygody Marka Piegusa 6.8

Serial opowiada o przygodach Marka Piegusa, chłopca, który ma dużego pecha. Jego przygody zaczynają się od tego, że nie odrobił lekcji. Potem było coraz gorzej - uciekł na wagary i nie chcący zamienił się z jednym chłopakiem na tornistry. To wplątuje go w bardzo niebezpieczną aferę kryminalną. Szuka go szef bandyckiej szajki, Albert Flasz i złodziej Wieńczysław Nieszczególny. Do tego kolega Marka, Czesiek zostaje porwany przez szajkę Flasza. Chłopiec jednak prosi o pomoc znanego detektywa, Hippollita Kwassa, który pomaga wyjść mu z trudnej sytuacji...

Mission: Impossible

Serial opowiadający o przygodach specjalnego oddziału, który podejmował się wykonania misji niemożliwych. Jednak wszystkie zadania musiały być wykonane w jak największej tajemnicy a żaden z członków nie mógł zostać zdemaskowany. Dowódca oddziału - Jim Phelps (Peter Graves) do każdej misji rekrutował odpowiednich agentów i czuwał nad przebiegiem zadania.

Daktari

Akcja serialu rozgrywa się w Afryce. Dr Marsh Tracy jest weterynarzem i leczy dzikie zwierzęta. Umożliwia im także przebycie rekonwalescencji na specjalnie do tego celu przygotowanym terenie. Doktorowi w wypełnianiu tej niezwykłej misji pomaga między innymi jego córka oraz przyjaciele, Jack Dane oraz Mike.

Słowa kluczowe