Romans 2003

Przedstawiamy listę 47 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Romans z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.Życie na fali 7.8

Ryan Atwood (Ben McKenzie) to nastolatek z patologicznej rodziny w Chino, który wpadł w kłopoty z wymiarem sprawiedliwości. Jednak chłopak dostaje szansę od losu, zostaje przygarnięty pod swój dach przez bogatą rodzinę Cohenów, Sandy'ego (Peter Gallagher) oraz Kirsten (Kelly Rowan), którzy mają syna w wieku Ryana, Setha (Adam Brody). Ryan i Seth od razu zostają przyjaciółmi. Serial "Na fali" opowiada o losach Ryana i jego nowych przyjaciół z bogatego miasteczka Orange Country.

Mówi mi swatka

Kate Fox, pani adwokat z Los Angeles (pracująca w firmie swojego ojca), przypadkowo zostaje swatką, chociaż jej własne życie uczuciowe jest dalekie od ideału. Kate jest jednak uzależniona od miłości - chętnie żyje związkami innych.

Córka przeznaczenia

Clemente Soriano (Eric del Castillo) jest zamożnym, wpływowym biznesmanem w podeszłym wieku, który za wszelką cenę stara się kontrolować życie własnych córek: Isabelii (Karyme Lozano), Caroliny (Ludwika Paleta) oraz Diany (Mayrín Villanueva). Dopiero choroba uświadomi mu, że życie na polega tylko na ciągłym dążeniu do władzy nad wszystkimi.

Gorzka zemsta 7.8

"Pasión de gavilanes" to opowieść o braciach Reyes - Francu (Michel Brown), Juanie (Mario Cimarro) oraz Oscarze (Juan A. Baptista), którzy chcą zemścić się na rodzinie Elizondo za śmierć swojej siostry Libii. Libia (Ana Lucía Domínguez) spotykała się o wiele starszym od siebie mężczyzną Bernardem Elizondo, po jego śmierci, przez wzgląd na miłość do niego Libia postanawia popełnić samobójstwo. Bracia chcą pomścić śmierć siostry rozkochując w sobie piękne córki Bernarda, Normę (Danna García), Sarę (Natasha Klauss) oraz Jimenę (Paola Andrea Rey).

Green Green 6.6

Głównym bohaterem w filmie "Green Green" jest Yuusuke, który w przeciwieństwie do swoich kolegów, jest skromny i wrażliwy. Nie zależy mu na pięknych dziewczynach lecz mądrych i posiadających to coś, co sprawia że są wyjątkowe. Podczas wyjazdu edukacyjnego pod presją rówieśników stara się ukryć uczucia. Co z tego wyniknie?

Biały welon 7.1

Biały welon składa się z dwóch części. W pierwszej poznajemy José Manuela del Alamo (Eduardo Santamarina), który jest zaręczony z Raquelą Villaseñor (Cynthia Klithbo). Jednak do ślubu nie dochodzi, gdyż Jose Manuel zdaje sobie sprawę z tego, że tak na prawdę kocha Angeles (Marlene Favela), siostrę Raquelii. Która od zawsze była przy nim i wspierała go przyjacielską radą. Niestety Angeles ginie w wypadku samochodowym. Angeles przed śmiercią zażyczyła sobie aby jej organy zostały oddane do przeszczepu. W momencie gdy Angeles umiera, umiera także Andrea Paz (Susana González), dziewczyna z biednej dzielnicy, chora od urodzenia na serce. Serce Angeles ratuje jej życie. Po pewnym czasie los łączy ze sobą Jose Manuela i Andreę. Z czasem bohaterowie zakochują się w sobie, co prowadzi ich do ołtarza. Niestety do sakramentalnego "tak" nie dochodzi… I wtedy właśnie zaczyna się część druga. Po latach Andrea spotyka na swej drodze przystojnego adwokata Jorge Robleto (Eduardo Santamarina), łudząco podobnego do Jose Manuela. Dostaje nową szansę od losu na miłość. Wszystko układało się znakomicie, gdyby nie Raquela Villaseñor, która także jest zainteresowana Jorge i będzie robiła wszystko, by tych dwoje nigdy nie było razem.

All In

Jedynym zajęciem Kim In Ha w jego dzieciństwie było wałęsanie się z wujkiem i pomaganie mu w oszukiwaniu innych w grach hazardowych. Jako uczeń szkoły średniej przesiadywał z kumplami w piwnicy teatru. Kiedy Kim In Ha poznaje Choi Jeong Won, wzorowego ucznia wywodzącego się z bardzo bogatej rodziny, In Ha próbuje go namówić do robienia różnych złośliwości.

Słowa kluczowe