Romans 2003

Przedstawiamy listę 47 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Romans z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Życie na fali 7.8

Mieszkańcy tytułowego miasteczka opływają w luksusy niedostępne dla zwykłych zjadaczy chleba: ekskluzywne samochody, piękne i okazałe domy, eleganckie ubrania; zdają się także nie wiedzieć, co to jest kryzys rodzinny. Ale to tylko pozory, gdyż pod powierzchnią piękna, sukcesu i bogactwa skrywa się wiele bólu, problemów i gorzkich tajemnic. Wkrótce spokojne życie bogatych mieszkańców Orange Country zakłóci pojawienie się młodego chłopaka, Ryana Atwooda. Zostaje on przygarnięty przez Sandy'ego Cohena - szanowanego członka Orange Country, na co dzień obrońcy sądowego - który chce dać chłopakowi szansę na wyrwanie się ze świata ulicy i patologii. Ryan wiele w życiu doświadczył, dlatego zachowuje rezerwę wobec świata bogactwa, na pierwszy rzut oka diametralnie różniącego się od tego, w którym wzrastał 16-latek. Jednak Ryan szybko spostrzega, że społeczność Orange Country tak naprawdę ma wiele wspólnego z ulicami Chino, z którego pochodzi chłopak - także zna sekrety, ból, kłamstwa. Pojawienie się inteligentnego i wrażliwego Ryana wiele zmienia w społeczności Newport Beach. Chłopak zostaje wplątany w życie paczki bogatszych od siebie nastolatków, co zacznie rodzić problemy typowe dla nastolatków - miłosne trójkąty, romanse, skandale, przyjaźnie i rywalizację. Zmieni się także życie opiekunów Ryana - Sandy'ego Cohena, jego żony i ich syna a także Marissy Cooper - pięknej dziewczyny z sąsiedztwa.


Gorzka zemsta 7.8

"Pasión de gavilanes" to opowieść o braciach Reyes - Francu (Michel Brown), Juanie (Mario Cimarro) oraz Oscarze (Juan A. Baptista), którzy chcą zemścić się na rodzinie Elizondo za śmierć swojej siostry Libii. Libia (Ana Lucía Domínguez) spotykała się o wiele starszym od siebie mężczyzną Bernardem Elizondo, po jego śmierci, przez wzgląd na miłość do niego Libia postanawia popełnić samobójstwo. Bracia chcą pomścić śmierć siostry rozkochując w sobie piękne córki Bernarda, Normę (Danna García), Sarę (Natasha Klauss) oraz Jimenę (Paola Andrea Rey).

Biały welon 7.1

Biały welon składa się z dwóch części. W pierwszej poznajemy José Manuela del Alamo (Eduardo Santamarina), który jest zaręczony z Raquelą Villaseñor (Cynthia Klithbo). Jednak do ślubu nie dochodzi, gdyż Jose Manuel zdaje sobie sprawę z tego, że tak na prawdę kocha Angeles (Marlene Favela), siostrę Raquelii. Która od zawsze była przy nim i wspierała go przyjacielską radą. Niestety Angeles ginie w wypadku samochodowym. Angeles przed śmiercią zażyczyła sobie aby jej organy zostały oddane do przeszczepu. W momencie gdy Angeles umiera, umiera także Andrea Paz (Susana González), dziewczyna z biednej dzielnicy, chora od urodzenia na serce. Serce Angeles ratuje jej życie. Po pewnym czasie los łączy ze sobą Jose Manuela i Andreę. Z czasem bohaterowie zakochują się w sobie, co prowadzi ich do ołtarza. Niestety do sakramentalnego "tak" nie dochodzi… I wtedy właśnie zaczyna się część druga. Po latach Andrea spotyka na swej drodze przystojnego adwokata Jorge Robleto (Eduardo Santamarina), łudząco podobnego do Jose Manuela. Dostaje nową szansę od losu na miłość. Wszystko układało się znakomicie, gdyby nie Raquela Villaseñor, która także jest zainteresowana Jorge i będzie robiła wszystko, by tych dwoje nigdy nie było razem.

Mówi mi swatka 9.0

Kate Fox, pani adwokat z Los Angeles (pracująca w firmie swojego ojca), przypadkowo zostaje swatką, chociaż jej własne życie uczuciowe jest dalekie od ideału. Kate jest jednak uzależniona od miłości - chętnie żyje związkami innych.

Green Green 6.8

Głównym bohaterem w filmie "Green Green" jest Yuusuke, który w przeciwieństwie do swoich kolegów, jest skromny i wrażliwy. Nie zależy mu na pięknych dziewczynach lecz mądrych i posiadających to coś, co sprawia że są wyjątkowe. Podczas wyjazdu edukacyjnego pod presją rówieśników stara się ukryć uczucia. Co z tego wyniknie?

Córka przeznaczenia 10.0

Clemente Soriano (Eric del Castillo) jest zamożnym, wpływowym biznesmanem w podeszłym wieku, który za wszelką cenę stara się kontrolować życie własnych córek: Isabelii (Karyme Lozano), Caroliny (Ludwika Paleta) oraz Diany (Mayrín Villanueva). Dopiero choroba uświadomi mu, że życie na polega tylko na ciągłym dążeniu do władzy nad wszystkimi.

All In

Jedynym zajęciem Kim In Ha w jego dzieciństwie było wałęsanie się z wujkiem i pomaganie mu w oszukiwaniu innych w grach hazardowych. Jako uczeń szkoły średniej przesiadywał z kumplami w piwnicy teatru. Kiedy Kim In Ha poznaje Choi Jeong Won, wzorowego ucznia wywodzącego się z bardzo bogatej rodziny, In Ha próbuje go namówić do robienia różnych złośliwości.

Słowa kluczowe