Ocenione filmy

146
Filtruj oceny
Gran Torino
9
Ratatuj
8
Forrest Gump
9
Requiem dla snu
8
Californication
10
Batman i Robin
4
Beyond the Game
8
Poza zasięgiem
1
Zona mrtvih
1
Avatar
10
Imię Róży
8
Star Trek
7
Gwiezdne wrota
8
Park Jurajski
7
9
9
39 i pół
8
Jestem legendą
9
Herosi
8
Inni
8