Niesamowicie zrobiona, a zarazem dopracowana polska animacja. Podobał mi się pomysł, aby bohaterowie się w końcu odzywali, a nie tak jak we wcześniejszych krótkometrażówkach w formie serialu milczeli przez cały czas, a małe dzieci się zastanawiały, o co może im chodzić. Wyśmienite piosenki w wykonaniu Alibabek, idealnie podłożone głosy Ewy Złotowskiej i Danuty Mancewicz (Bolek i Lolek), Jana Kociniaka (Jeremiasz) lub chociażby Wiesława Michnikowskiego (Phileas Fogg) sprawiają, że prawdziwy fan kreskówek będzie się czuł jak w siódmym niebie. A w dodatku mamy postać zwaną Mbu-Bu (nawiązanie do bardzo popularnej wówczas Godzilli) – błyskotliwe poczucie humoru mieli świętej pamięci już panowie Władysław Nehrebecki i Stanisław Dulz. 8+/10
P.S.: Film animowany, na którym było najwięcej osób w historii polskich kin, bo aż 8,5 miliona.
@Sweet_Foxy uważam, że obecnie w telewizji jest tak wiele różnorodnych programów i reality show, że naprawdę dobrym pomysłem byłoby umieszczenie ich w bazie i o ciekawych pisanie newsów. Z mojego otoczenia naprawdę wiele osób interesuje się takimi programami i myślę, że poszerzyło by to stronę i mogłoby pomóc przyciągnąć choć trochę więcej osób.
Tak jak poprzednia i ta animacja jest słaba, cały urok batmana gdzieś zaginał a w zamian mamy dziwne zawirowania i animację, najfajniej wyglądał Superman Yakuza
To nie ten typ komedii gdzie żarty sypią się często i gęsto, a bardziej lekki i przyjemny film sensacyjny. Niezła intryga i wartka akcja (i to bez licznych wybuchów i stosu trupów) wystarczy żeby film trafił u mnie na listę niedocenionych perełek.
Jak dla mnie to bardzo przeciętny film. Sama historia słaba. Gra Toma Cruise’a a już szczególnie ta charakteryzacja z przepaską na oko słaba.
A mi się bardzo podobał. Bracia Coen w najlepszej formie. Doskonałe kreacje Byrne’a Marcii Gay Harden i Turturro. Muszę sobie koniecznie odświeżyć.
@jacks Dzięki. :) To jeszcze poczekam chwilę i dopiszę w poradniku.
Niezły odcinek tego serialu. Problemy chłopaków i ojca, a barman korzysta. Gnida jedna. Nieźle zrealizowany i z grą aktorską na poziomie.
Part 1 ciekawszy bo co rusz coś się dzieje, a 2 to przegadany.
Proszę czekać…