Aktywność

Zwiastun "Baw się dobrze i przeżyj" - czy uda się ocalić przyszłość?

To wygląd jak pozycja na którą mogę czekać. Jeśli jakimś cudem będzie u nas w kinach, to idę

Frankenstein (2025)

Pozytywnie się zaskoczyłem. Całkiem świeże spojrzenie na klasyczną historię. Do tego bardzo dobra gra aktorska i cała masa przyjemnych dla oka kadrów (mimo że sporo z nich wygląda dość sztucznie).

Diabelski deszcz (1975)

To ciągle film, a nie amatorski twór filmopodobny, ale nawet do średniaka mu daleko. 5.1 na IMDb to jakieś nieporozumienie.

Coś tam broni się obsada i to by było na tyle. W ogóle nie poczułem klimatu – ani to straszne, ani szczególnie obrzydliwe.

Wbrew jej woli (1992)

Ciekawy telewizyjny dramat sądowy walki z szpitalem psychiatrycznym dla którego pacjenci to tylko kasiorka.

Naga broń (2025)

Spodziewałem się słabej komedii, a dostałem całkiem niezłą, brakowało mi klimatu starych części, ale źle nie jest, na paru scenach się zaśmiałem jak ta z czyszczeniem piecyka xD

Inferno: Piekielna walka (1999)

Film dobrze mi się oglądało, posiada swój klimat – jeśli chodzi o walki i akcję, może trochę mniej napięcia, za to jest dodane trochę humoru.

Dzień świstaka (1993)

Przyjemny film, który chyba potrzebowałam obejrzeć. Ostatnio straciłam takie pozytywne podejście do życia, może dzięki seansowi je odzyskam…

Eli Roth i jego horror "Ice Cream Man" - poznaj obsadę i zobacz pierwsze zdjęcie

Szkoda, że nie "Thanksgiving 2". Jedynka to całkiem udany slasher i z chęcią zobaczyłbym sequel. Myślałem, że wyjdzie jeszcze w tym roku. Trochę rozczarowanko, że jednak nie.

Rodzinka.pl: Zęby 17x7 (2025)

No już totalna porażka. Zero humoru, a jak jest to strasznie wymuszony. Scenariusz to jakaś tragedia, dialogi koszmarne. Bardzo słabe. Na jedynkę.

Pan Mama: Królowa estrady 2x18 (2025)

Niezły odcinek, który coraz bardziej potwierdza moje zdanie, że to je na prawdę dobry serial. Rodzinka pl się chowa. To jest coś!

Proszę czekać…