Zwariowana komedia, fabuła nie jest zła, dużo folkloru romskiego, ale bardzo przeszkadzało mi ustawiczne lokowanie produktu. Rozumiem, że każdy chce zarobić, ale tu już była gruba przesada.
Taki nijaki ten aktor jak dla mnie. Z twarzy nawet sympatyczny (chociaż to zależy jaką rolę gra), tylko ten jego uśmieszek mnie trochę denerwuje. Generalnie średniak, który ról nie psuje.
Nie przesadzajcie z tym przereklamowaniem. No właśnie są produkcje, w których pokazał na co go stać!!! I ja takie pamiętam. Zrobił karierę bo jest po prostu wielkim aktorem. A z tym chałturzeniem bym nie przesadzał, to jest w koń cu jego zawód. A że polska kinematografia jest jaka jest, to już nie jego wina. Nawet jak epizodycznie w czymś wystąpi robi jakość.
Bardzo sympatyczna aktorka, przynajmniej na ekranie takie wrażenie sprawia. Właściwie znam ją tylko z serialu Komisarz Alex. Muszę przyznać, że zagrała w nim na poziomie. Szkoda, że jakoś tak nic więcej.
Śliczniutka aktorka z sexapilem. Niestety te wszystkie role nierówne są. W zasadzie może nie same role ale produkcje, bo gdzie jej nie widziałem wyróżniała się w tle. A tak w ogóle lubię ją.
@Sweet_Foxy O kurczę, rzeczywiście… W serialach animowanych, gdzie jedna osoba podkłada wiele głosów, lista ról potrafi już teraz ciągnąć się w nieskończoność. To jest baaaardzo dobry argument przeciwko.
Dobry aktor, gra bardzo przyzwoicie. Ma bardzo ciekawy głos, charakterystyczny. Może nie ma specjalnie wiele ról pierwszoplanowych (nie wiem czy nie żadnej) ale w drugoplanowych sprawdza się znakomicie.
@Chemas A to śmieszna sprawa jest, bo ja też nic nie wiedziałem. Wchodzę sobie w Sylwka na stronę "Obejrzyj online", żeby wybrać coś na wieczór filmowy, zaznaczam, żeby pokazało tylko filmy, które mam na liście "Do obejrzenia" i znajduję "Nimonę". Nie mam najmniejszego pojęcia, jakim cudem ten film się tam znalazł. Nie pamiętam, żebym czytał lub oglądał jego reckę, nie pamiętam, żeby ktoś mi go polecał. A to raczej jedyne możliwości, żebym coś tam dodał. Raczej nie oglądam filmów w ciemno, a już na pewno nie dodaję ich w ciemno na tę listę. :-)
@Marac, czasem przeszkadza, nie znalazłam dotąd takiej bazy filmowej, w której wszystko by mi odpowiadało. :) Ale no właśnie, żyję z tym dalej. :)
Proszę czekać…