Aktywność

Venom 2: Carnage (2021)

7/10 Pierwsza część lepsza

Shaolin Soccer (2001)

"Ile? Sześćdziesiąt do zera"? :-) Niesamowita komedia, niesamowity w ogóle pomysł! Rozbawił mnie ten film dzisiaj niemiłosiernie. W sam raz na kaca po Sylwestrze.

Niesamowity Spider-Man 2 (2014)

Druga część nowej serii po tej z Tobey jest podobnie jak pierwsza mocno średnia. Jak już pisałem w przypadku jedynki, nie umywa się do poprzedniego Spider Mana. Wszystko tu jest jałowe, w ogóle mnie nie wciągnęło i nie uważam też, że aktorstwo jest lepsze niż w serii z Tobey Maguire’em.

Karate Kid II (1986)

Dobra kontynuacja pierwszej części. Faktycznie, że znacznie spokojniejsza jest dwójka od jedynki, ale też bardzo refleksyjna. Okinawa pokazana znakomicie.

Kevin sam w domu 4 (2002)

Zaśmiałem się dwa razy, żenada niesamowita. I to jeszcze mi na kaca w Nowy Rok puszczają dranie. Na cholerę takie coś kręcić i jeszcze transmitować. Masakra jakaś.

Sens życia według Monty Pythona (1983)

Arcydzieło i tyle!!! Bez dwóch zdań. Tak mi się wydaje, że najlepszy pełnometrażowy film w dorobku grupy Monty Python, ale może tą opinię zweryfikuję, bo muszę sobie przypomnieć Żywot Briana.

Venom (2018)

10/10 Super film – klasyka komiksowa połączona z humorem, rewelacyjna gra głównych aktorów: Michelle Williams i Tom Hardy.

Dziewiąte wrota (1999)

Moim zdaniem film jest niesamowity. Jasne, jeśli ktoś spodziewa się typowego horroru mocno się rozczaruje, bo film całkowicie polega na klimacie którym musi zarazić widza. Jedni to czują, inni nie.

Przyznam, że bardzo irytowało mnie to palenie fajek nad bezcennymi kopiami książek :)

Rings (2017)

Ta seria nigdy nie robiła na mnie szczególnego wrażenia. Ten film to już naciąganie tej opowieści na maksa. W "Ring" z Watts przynajmniej był jakiś klimacik, tutaj lipa. BTW cały czas zastanawiałam się skąd znam aktora, który zagrał Gabriela. Do końca mnie nie olśniło, musiałam zajrzeć w jego filmografię.

Kobra (1986)

@roksana_goly Czytam teraz biografię Stallone’a i jest wątek dotyczący kręcenia "Cobry". Okazuje się, że pierwotnie film trwał 4 (!) godziny. Jestem bardzo ciekawa jakie sceny usunięto. BTW Brian Thompson grający Nocnego Rzeźnika to podobno prywatnie uroczy i łagodny człowiek.

Proszę czekać…