Familijny 1983

Przedstawiamy listę 14 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 1983 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Anette

Anette mieszka w wysokich górach. Jej dzieciństwo nie należy do najprostszych; dziewczynka ma wiele obowiązków. Pewnego dnia jej młodszy brat ulega wypadkowi. Anette obarcza winą za to niefortunne wydarzenie jednego ze swoich przyjaciół, który stara się jak może odzyskać zaufanie towarzyszki zabaw.

Inspektor Gadżet 6.3

Tytułowy "Inspektor Gadżet" to detektyw udoskonalony w wiele przydatnych urządzeń. Jego wrogiem jest tajna organizacja M.A.D. pod przewodnictwem Doktora Claw'a. W misjach Gadżeta pomaga mu jego siostrzenica Penny i jej pies Łepek.


He-Man i Władcy Wszechświata 7.3

Dzięki potędze Posępnego Czerepu książę Adam wznosi miecz i zmienia się w potężnego He-Mana, aby bronić swego królestwa przed zakusami nikczemnego Szkieletora.

6 milionów sekund 10.0

Sześć milionów sekund będzie trwała rozłąka Krzyśka Wilczyńskiego (gra go Borys Lankosz) z mamą - bardzo bolesna dla rozpieszczonego dziesięciolatka. Bohater serialu jest typowym jedynakiem, w dodatku wychowywanym tylko przez matkę, która wiąże z nim wszystkie swoje nadzieje i w synu widzi jedyny sens swego życia.

Słowa kluczowe