Familijny 1992

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 24 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 1992 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Tytułowy Barney jest dinozaurem - T-rexem, który przeżywa wspaniałe i niewiarygodne przygody. Razem z paczką swoich przyjaciół, również dinozaurów, którą tworzą: Baby Bop, B.J., Riff i Kami, zawsze znajdą powód do tego, by dobrze się bawić. Niejednokrotnie popadają także w kłopoty, jednak dzięki współpracy, zaufaniu i poczuciu humoru, zawsze wychodzą z nich obronną ręką, bogatsi o nowe życiowe doświadczenia...
Mieszkające pod podłogą starego sklepu gnomy dowiadują się, że ich dom za trzy tygodnie zostanie zburzony.


Shin-chan

7,1
Serial opowiada przygody niesfornego, pięcioletniego Shin-chana. Pełen absurdalnego humoru, braku zdrowego rozsądku, oraz nieodpowiedniego języka zyskał sobie wielką sławę, szczególnie w Japonii.

Kot Ik!

6,9
Tytuowy bohater, to przeżywający fantastyczne przygody, fioletowy kot Ik. Czasami jednak wpada w kłopoty. Wielką miłością Ika jest cudowna kotka Annabelle, natomiast zaciekłym wrogiem rekinopies Sharky.
Tytułowi "Pożyczalscy" to maleńcy mieszkańcy pewnego domu. Przez całe lata pozostawali nieodkrytymi lokatorami pokoików pod podłogą. Jedyną oznaką ich obecności było to, że dużym mieszkańcom domu od czasu do czasu coś ginęło i już się nie znajdowało. Pewnego dnia "Pożyczalscy" zostają "nakryci" przez młodego mieszkańca mieszkania "na górze".
Słowa kluczowe

Proszę czekać…