Filmy codzienność

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje codzienność. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nic nie ginie 2.0

Klaudia, osaczona przez krytyczną matkę, obsesyjnie niesie pomoc innym. Przemek wielbi Polskę i nienawidzi głupich ludzi. Czyli wszystkich. Donatello kocha żółwie błotne, Aktor - tylko siebie. Maja żyje i chilluje jak Netflix przykazał. Wszyscy biorą udział w terapeutycznym turnusie pod troskliwym okiem Remka. I tworzą najsmutniejszą komedię roku.

Hell and Back Again 6.0

Podczas pobytu w jednostce marynarki amerykańskiej Echo Company w Afganistanie dziennikarz i filmowiec Danfung Dennis odkrywa, jaki wpływ na życie 25-letniego sierżanta Nathana Harrisa miał nabój z talibańskiej broni maszynowej. Ten szokujący reportaż wojenny jest jednocześnie intymnym portretem walki Harrisa, który w swoim domu w Karolinie Północnej zmaga się z fizycznym i emocjonalnym trudem ponownego przystosowania do życia cywila. W tej walce wspiera go żona Ashley. Przedstawiony po mistrzowsku kontrast intensywnej walki na froncie z niepokojącą normalnością domowego życia ujawnia prawdziwą cenę, jaką ludzie płacą za wojnę.

Pełna chata 6.9

Danny Tanner prowadzadzi w telewizji poranny program. Mieszka razem z trzema córkami (D.J. , Stephanie i Michelle) oraz dwoma przyjaciółmi: Jessem i Joeyem. Jego żona zginęła po tym, jak wpadła pod samochód pijanego kierowcy. Jest jeszcze Rebbeca, kobieta, która rozkochuje w sobie trzech panów, jednak ostatecznie zostaje żoną Jessiego. Serial przedstawia życie wszystkich bohaterów oraz problemy, z którymi zmagają się na codzień.


Maya 5.0

Piękna Maya (Deepa Sahi) ma umysł pełen marzeń i ciało pełne pragnień. Poznaje lekarza (Farooq Shaikh), w którym zakochuje się ze wzajemnością i wkrótce też poślubia. Po jakimś czasie monotonia małomiasteczkowego życia zaczyna nudzić i męczyć kobietę. Ucieczką stają się dla niej romanse, najpierw z Rudrą (Raj Babbar), a następnie z namiętnym Lalitem (Shahrukh Khan)...

Dzień za dniem 7.0

Głównymi bohaterami serialu są członkowie rodziny Thatcherów, a szczególnie Corky - chłopak z Zespołem Downa. Śledzimy losy rodziny od momentu, gdy Corky zaczyna uczęszczać do normalnej szkoły śreniej, do której uczęszcza także jego siotra, Becca. Przed chłopakiem życie i nauka w szkole stawiają o wiele więcej wyzwań, niż przed jego zdrowymi rówieśnikami. Cała rodzina Thatcherów boryka się ze zwykłymi, codziennymi problemami, ale nie każdy wątek - podobnie jak w życiu każdego człowieka - kończy się happy-endem.

Antarnaad

Historia zmian jakie zaszły w ludziach dzięki ruchowi Swadhyaya. Pięć osób - w tym biedny rybak, przemytnik i wdowa - przeżywa głęboką przemianę wewnętrzną, dzięki czemu ich życie już nigdy nie będzie takie jak wcześniej.

Słowa kluczowe