Horror 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 31 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Horror z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Stamtąd

7,0
Koszmarne miasto w Ameryce Środkowej więzi wszystkich, którzy do niego wchodzą. Tutejsi mieszkańcy walczą o zachowanie poczucia normalności i poszukują wyjścia z tego miejsca, ale utrudniają im to różne zagrożenia ze strony otaczającego lasu, a także przerażające istoty, które wychodzą o zachodzie słońca.
Guillermo del Toro, nagrodzony dwoma Oscarami scenarzysta i reżyser, prezentuje zestaw przerażających historii, które niejednego przyprawią o gęsią skórkę.
Serial Martwy punkt: Paranormalny park oparty jest na łączących horror z komedią powieściach graficznych Hamisha Steele’a „DeadEndia” oraz na krótkometrażowym filmie „Dead End”. Na ekranach będziemy śledzić przygody Barneya, Normy oraz ich magicznego mówiącego psa o imieniu Pugsley. Gdy młodzi bohaterowie rozpoczynają wakacyjną pracę w miejscowym domu strachów, szybko przekonują się, że atrakcja zamieszkała jest przez prawdziwe siły nadprzyrodzone. Pod przewodnictwem sarkastycznego demona o imieniu Courtney schodzą do podziemnego wymiaru, w którym muszą stawić czoła maskotkom-zombie, teleturniejowym demonom, wysysającym sen wiedźmom i - o zgrozo! - pierwszym miłościom.


Sandman

6,7
7,8
Śmiertelnicy wezwali i uwięzili Władcę Snów. Ten wprawdzie wydostaje się na wolność, ale odkrywa, że to tylko początek jego kłopotów. Serial oparty jest na przełomowej serii komiksów DC autorstwa Neila Gaimana.
Nowy Orlean jest 1910 rok. Właściciel burdelu Louis de Pointe du Lac poznaje biznesmena Lestata de Lioncourta z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.
Gdy w szkole wybucha epidemia wirusa zombie, uczniowie muszą znaleźć drogę ucieczki, zanim zakażenie zmieni ich w potwory.
Komu zaufać, gdy nie wiadomo co jest prawdą? Dręczona przeszłością młoda i zdolna studentka medycyny Alex, (Barbara Liberek) dołącza do tajemniczego profesora (Andrzej Chyra), jego prawej ręki (Stanisław Linowski) i grupy studentów, którzy pod przykrywką prowadzenia badań naukowych, badają zjawiska paranormalne i walczą z demonami.
Alma cudem uchodzi z życiem z wypadku autobusu, w którym ginie większość jej kolegów i koleżanek z klasy. Gdy budzi się w szpitalu, nie pamięta jednak nic ani z tego tragicznego wydarzenia, ani z całego swojego życia. Jej dom pełen jest wspomnień, które nie są jej własnymi, a amnezja i trauma sprawiają, że nocami dręczą ją koszmary i niezrozumiałe wizje. Wspólnie z rodzicami i przyjaciółmi, którzy są dla niej zupełnie obcymi ludźmi, Alma próbuje rozwiązać zagadkę wypadku i jednocześnie odzyskać swoje życie i tożsamość.
Bohaterem serialu jest Reginalda (Jacob Batalon), który zdecydowanie nie jest przeciętnym wampirem. Został niedawno wprowadzony do stada przez tajemniczego Maurice’a (Mandela Van Peebles), jednak daleko mu do bycia smukłym, eleganckim czy przystojnym. Powierzchowne wampiry uważają, że ten nowicjusz nie pasuje do ich grona. Reginald, niepożądany świeżak w społeczności, w której dobrze wyrzeźbione kości policzkowe liczą się bardziej niż czarujący charakter, stara się dostosować do wymagań wampiryzmu, takich jak nowa dieta. Jednak w trakcie tego procesu uczy się również zaskakujących rzeczy na temat swoich ukrytych zdolności.
Eva i Sofia muszą stawić czoła straszliwej zbrodni, która pochłonęła 23 ofiary i którą prawdopodobnie popełnili ich zaginieni rodzice. W połowie lat dziewięćdziesiątych siostry rozpoczynają poszukiwania prawdy w Ferii, małej wiosce w górach Andaluzji, której mieszkańcy nie są wcale tak naiwni, jakimi się wydają, a rzeczywistość skrywa fantastyczny świat.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…